Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Road 4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony motocyklowe Michelin Pilot Road 4 – charakterystyka

Michelin Pilot Road 4 to letnie, bezdętkowe opony motocyklowe, przeznaczone do motocykli turystycznych i sportowo-turystycznych. Należą do klasy premium, co oznacza, że charakteryzują się wysoką ceną i najwyższą jakością wykonania oraz najlepszymi osiągami. Marka Michelin od lat tworzy jedne z najlepszych opon.

W tym modelu zdecydowanie postawiono na przyczepność. Powierzchnia opony ma dobry styk z nawierzchnią. Opony niezwykle mocno trzymają się powierzchni. Jest to jedna z najważniejszych cech modelu Michelin Pilot Road 4. Prawdopodobieństwo wpadnięcia w poślizg zostało maksymalnie zminimalizowane, nawet na mokrej nawierzchni. Utrzymują swoje osiągi zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Opony szybko sie nagrzewają i pozostają elastyczne.

Połączenie 3 technologii przy produkcji Pilot Road 4

Dzięki technologii 2CT, opony są wytrzymalsze i wydajniejsze, co przekłada się na wydłużenie okresu użytkowania. Oprócz tego, opony zostały stworzone na bazie technologii 2AT (ang. dual angle technology). Została ona zastosowana z myślą o podwyższeniu poziomu stabilności i sterowności pojazdu. Dzięki temu wykonywanie takich manewrów, jak ostre zakręty, czy gwałtowne przyspieszanie będzie pewniejsze i bezpieczniejsze. Opony

Technologia XST+ jest odpowiedzialna za skrócenie drogi hamowania motocykla bez względu na rodzaj nawierzchni. Opony sa dostępne w 3 wersjach, w zależności od rodzaju motocykla: Standardowa, GT (dla większych maszyn) oraz Trail (na szosę).

Porównaj do 4 produktów:

6
6
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry