Wybrane filtry

Opony Dunlop Winter Sport 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Zimowe opony Dunlop Winter Sport 5 – klasa Premium dla ciebie

Dzisiaj szczególnie nie trzeba przypominać kierowcom, że w przypadku zewnętrznej temperatury poniżej +7OC , należy udać się do warsztatu samochodowego (lub dokonać wymiany samodzielnie), żeby zamienić ogumienie letnie na zimowe. Opony letnie lub zimowe są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia, o które należy dbać i regularnie sprawdzać stan ogumienia. W przypadku widocznych uszkodzeń należy zakupić nowy komplet opon. Dzisiaj oferta opon samochodowych jest tak duża, że każdy kierowca dobierze odpowiednie ogumienie w zależności od stylu jazdy, przeznaczonego budżetu oraz innych warunków.

Brytyjski producent Dunlop jest jednym z wiodących światowych koncernów, ogumienie którego cieszy się bardzo dużą popularnością. Zimowe opony Dunlop Winter sport 5 nie są wyjątkiem. Potwierdzeniem tego mogą służyć liczne rekomendacje jak samych użytkowników, tak i osób, związanych z branżą samochodową. Ponadto od kilku lat zimowe opony Dunlop Winter sport 5 zajmują czołowe miejsca w rankingach, a niektórzy eksperci twierdzą, że są to jedne z najlepszych opon dekady.

Opony Dunlop Winter Sport 5 – co należy wiedzieć

Zimowe ogumienie Dunlop Winter Sport 5 podbiło serca wielu kierowców w wielu państwach. Szczególnie zalety tego zimowego ogumienia docenili kierowcy samochodów osobowych, którzy lubią bardzo dynamiczną jazdę.

Kierowcy, którzy zamontowali opony Dunlop Winter Sport 5, docenili m.in.:

  • możliwość dynamicznej jazdy nawet w bardzo trudnych warunkach zimowych
  • przewidywalne zachowanie samochodu oraz pełną kontrolę na zimowych drogach
  • najwyższą przyczepność na nawierzchni zimowej
  • bardzo długi czas eksploatacji
  • zastosowanie wielu własnych innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji (na przykład, wielokątowy bieżnik)

Jeżeli zastanawiasz się, jakie zimowe ogumienie kupić, zaufaj zimowym oponom Dunlop Winter Sport 5. Jeżeli obawiasz się, że zakup przekracza twoje możliwości finansowe, warto zakup ogumienia zaplanować wcześniej, sprawdzając oferty sklepów stacjonarnych, internetowych oraz outletów.

Najwięcej zyskasz planując zakup o wiele wcześniej lub po zakończeniu zimy, kiedy możesz kupić bardzo dobre opony zimowe w atrakcyjnej cenie lub ze zniżką posezonową.

Więc jeżeli jesteś zwolennikiem dynamicznej jazdy, chcesz mieć pełną kontrolę nad zachowaniem samochodu w trudnych warunkach zimowych – bez wahania zdecyduj się i wybierz zimowe opony Dunlop Winter Sport 5, które przewyższają inne zimowe opony samochodowe w swojej kategorii.

Porównaj do 4 produktów:

152
Jeszcze 20 wyników
152
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry