Wybrane filtry

Opony Dunlop SP Winter Sport 3D

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Dunlop Sp Winter Sport 3d

Przy wyborze opon zimowych powinnismy położyć największy nacisk na czynniki, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy zwłaszcza na mokrych, zaśnieżonych lub oblodzonych nawierzchniach. To właśnie zimą samochód jest szczególnie narażony na poślizg i utratę panowania nad kierownicą. Ważne jest, aby opony przed wypuszczeniem do dystrybucji były testowane właśnie na takie sytuacje. Dunlop Sp Winter Sport 3d posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że przeszły one testy jazdy na zaśnieżonej nawierzchni i otrzymały pozytywne wyniki w kwestii przyczepności. Ogumienie z takim symbolem spełniają wymagania Unii Europejskiej odnośnie opon zimowych.

Innowacyjne technologie

Dunlop Sp Winter Sport 3d powstało na bazie specjalnie dobranej mieszanki gumowej. Dodatek krzemionki w odpowiednich proporcjach gwarantuje, że opona nie straci swoich właściwości w każdych warunkach pogodowych. Przy niskiej temperaturze zachowa elastyczność, dzięki czemu jazda będzie bezpieczna i bezstresowa nie tylko dla kierowcy, ale również dla pasażerów. Mieszanka gumowa również wpływa na wysoki stopień przyczepności. Nacisk na bieżnik został rozłożony równomiernie na całej jej powierzchni, przez co opona ściera się równo i wolno, a tym samym pozwala cieszyć się swoimi osiągami przez wiele sezonów, właściwości ogumienia nie pogarszają się wraz ze ścieraniem. W danym modelu użyto technologię Dunlop Touch, dzięki której samochód jest bardziej czuły na ruchy kierownicą, a co za tym idzie, ulepszona została trakcja.

W danym modelu użyto kierunkowej rzeźby bieżnika. Taki wybór oznacza, ze każda opona ma swoje miejsce naznaczenia i nie można jej założyć na inne koło. O miejscu przeznaczenia opony informuje strzałka na jej powierzchni. Kierunkowy wzór bieżnika to najlepsze rozwiązanie dla opon zimowych, gdyż właśnie przy takim rozkładzie lameli i rowków jazda osiąga najbezpieczniejszy poziom. Rowki wzdłużne w centralnej części opony odpowiadają za odprowadzanie wody i zanieczyszczeń spod kół, tym samym zapewniając ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu, którego skutkiem często jest wpadanie w poślizg. Rowki posiadają odpowiednią szerokość, aby idealnie poradzić sobie z trudną pogodą. Sieć lameli, rozłożona na całej powierzchni opony ma za zadanie utrzymać odpowiedni poziom sterowności. Dzięki swoim ostrym krawędziom, skierowanym pod różnym kontem opona «wgryza się» w śnieg i powoduje tarcie, dzięki któremu łatwiej kontrolować jazdę.

Cena Dunlop Sp Winter Sport 3d

Dunlop tworzy produkty ze średniej półki cenowej. Jest to najlepsza opcja, gdyż posiada optymalny stosunek ceny do jakości. Dany model jest atrakcyjny dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość w zamian za niewygórowaną cenę. Jeśli nie możesz zdecydować się na opony zimowe do swojego auta, kup Dunlop Sp Winter Sport 3d i sprawdź ich właściwości.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry