Wybrane filtry

Opony 185 60 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 185 60 r15

Przy zakupie opon należy skupić się na paru podstawowych czynnikach. Wśród nich znajduje się rozmiar opony, który możemy sprawdzić w książeczce technicznej modelu samochodu. Kolejnym elementem jest rodzaj opon. W zależności od tego, czy potrzebujemy ogumienia na zimę, czy na lato, rodzaj wybranego modelu również będzie się różnił. Oprócz samej pory roku należy także wskazać klimat, w jakim auto będzie użytkowane większość czasu. Kolejnym pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć to to, w jakich warunkach będziemy jeździć. Czy samochód będzie używany głównie na drogach asfaltowych w warunkach miejskich do potrzeb codziennych typu praca - dom, czy bardziej ma służyć jako auto na wypady poza miasto na drogi nieasfaltowe, bardziej terenowe?

Jakie opony 185 60 r15 na lato?

Jeśli poszukujemy opon letnich w rozmiarze 185 60 r15 to warto zwrócić uwagę na model Zeetex ZT 1000. Ich największym atutem zdecydowanie jest cena. Zeetex to firma, produkująca ogumienie klasy ekonomicznej. To opony z najtańszej półki, jednak charakteryzujące się dobrymi właściwościami i posiadające wszelkie certyfikaty pod względem jakości. Opona stworzona jest z dobrze dobranej mieszanki gumowej, dzięki której udało się zmniejszyć opory toczenia, a tym samym wydłużyć żywotność opony. Opona ściera się równomiernie, co wpływa na komfort jazdy i na to, że można się cieszyć jej właściwościami przez wiele sezonów.

Idealny wybór na zimę

Każdy kierowca, który szuka dobrej zimowej opony w niewysokiej cenie powinien zapoznać się z WinguardSnow’G WH2 firmy Nexen. To opona, która świetnie sprawdza się w trudnych warunkach zimowych. Radzi sobie z ośnieżonymi drogami, tym samym zachowując elastyczność nawet w niskich temperaturach. Opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), oznaczający, że została przetestowana i spełnia wymagania Unii Europejskiej, dotyczące opon zimowych. Opony przeznaczone są do aut o nieco większej mocy silnika. Sprawdzą się doskonale zarówno na drogach asfaltowych do codziennego jeżdżenia, jak również w podróżach poza miasto. Opony charakteryzują się niewielką ceną w zamian za dobrą jakość i dobre osiągi. Te Koreańskie opony są cenione przez wielu kierowców europejskich, gdyż świetnie sprawdzają się na naszych drogach.

Czy warto zainwestować w opony całoroczne?

DUżym plusem opon całorocznych jest to, że nie trzeba martwić się o zmianę ogumienia co sezon, czekać na pierwsze opady śniegu, obniżenie temperatury itd. Opony całoroczne przystosowane są do jazdy w każdym sezonie, bez względu na temperaturę i panujące warunki. Ciekawą opcją są Michelin CrossClimate+, opony klasy Premium o najlepszej jakości dla najbardziej wymagających kierowców. Opony dostępne są w wielu popularnych rozmiarach, w tym w rozmiarze 185 60 r15 .

Porównaj do 4 produktów:

551
Jeszcze 20 wyników
551
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry