Wybrane filtry

Opony Goodyear EfficientGrip Performance

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Goodyear EfficientGrip Performance – letnie ogumienie z najwyższą oceną

Dzisiaj każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, że jazda na oponach zużytych, niewłaściwego rozmiaru lub niewłaściwych do poru roku jest zachowaniem niebezpiecznym. Rośnie nie tylko świadomość kierowców, ale i również wymagania i oczekiwania, skierowane do producentów ogumienie letniego, zimowego lub uniwersalnego. Obecnie na rynku wiele producentów oferuje różne modele opon letnich oraz zimowych, a wybór nie jest taki prosty i oczywisty.

Letnie opony Goodyear EfficientGrip Performance przeznaczone są do samochodów osobowych oraz cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Kierowcy, którzy przetestowali ogumienie letnie EfficientGrip Performance, podkreślają, że:

  • dzięki zastosowaniu technologii FuelSaving, opony Goodyear EfficientGrip Performance obniżają zużycie paliwa, tym samym obniżają koszty utrzymania samochodu
  • letnie opony EfficientGrip Performance skutecznie zapobiegają powstaniu zjawiska aquaplaningu
  • ogumienie minimalnie wpływa na środowisko
  • letnie opony EfficientGrip Performance charakteryzują się bardzo długim okresem eksploatacji i są odporne na wszelkie uszkodzenia
  • opony zapewniają bardzo dobą przyczepność na mokrej drodze
  • dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanej technologii Wear Control, ogumienie Goodyear EfficientGrip Performance znacząco skraca drogę hamowania również na mokrej drodze

Opony Goodyear EfficientGrip Performance – co powinieneś wiedzieć

Jeżeli zastanawiasz się jakie opony letnie kupić, zaufaj letnim oponom Goodyear EfficientGrip Performance, które otrzymały ocenę A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni (jest to najwyższa z możliwych ocen w klasyfikacji EU). Ponadto kupując opony letnie Goodyear EfficientGrip Performance, masz pewność, że ogumienie zostało odpowiednio przetestowane i zbadane. O zaufaniu do marki Goodyear świadczy fakt, że niektórzy producenci samochodowi wybrali ogumienie właśnie tego producenta jako element wyposażenia fabrycznego.

Jeżeli nie jesteś pewien czy opony letnie Goodyear EfficientGrip Performance będą optymalnym rozwiązaniem w twoim przypadku, zasięgnij opinii na forach internetowych, zapoznaj się z opiniami innych użytkowników, sprawdź wyniki testów oraz inne artykuły z branży motoryzacyjnej. Jeżeli chcesz się upewnić, że wybrany rozmiar jest odpowiedni do twojego samochodu, sięgnij do dokumentacji technicznej lub skorzystaj z konfiguratora opon, który jest dostępny na wielu stronach internetowych o tematyce samochodowej lub które są związane z oponami samochodowymi.

Jeżeli jesteś zwolennikiem komfortowej i bezpiecznej jazdy, wybierz letnie opony Goodyear EfficientGrip Performance, które dbają o twój budżet oraz środowisko.

Porównaj do 4 produktów:

120
Jeszcze 20 wyników
120
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry