Wybrane filtry

Opony Michelin

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony Michelin: specjalista, jeśli chodzi o opony.

Charakterystyczne dla Michelin jest przede wszystkimi znany wszystkim symbol Michelin który przedstawia logo firmy, znak towarowy i służy jako reklama.

Historia Michelin

Francuski koncern ma swoje początki w 1889 roku wraz z przejęciem zakładu przetwórstwa gumy przez braci Michelin. Michelin jest jednym z pierwszych propagatorów opon pneumatycznych do rowerów i samochodów. W 1895 roku spółka Michelin, jako producent opon wysłał je do projektu badawczego w legendarnym wyścigu samochodowym z Paryża do Bordeaux. Od tamtej pory sukces firmy nie ustaje. Oprócz opon samochodowych, opon do samochodów ciężarowych, opon motocyklowych Michelin produkuje od 1981 roku również opony do samolotów, a teraz jej asortyment został powiększony o opony do maszyn rolniczych, promów kosmicznych i pojazdów specjalnych..

Asortyment opon Michelin

Wśród osiągnięć technologicznych na rynku opon, Michelin są przypisane pierwsze opony o niskim ciśnieniu, stalowe opony radialne i bezdętkowe opony Michelin. Z biegiem czasu, Michelin zawsze realizowała nowe koncepcje i dalej rozwija swoje produkty w tym sektorze. Wśród najnowszych innowacji dokonanych przez Michelin są produkty takie jak opony letnie Michelin Pilot Sport 3 lub opony zimowe Michelin Alpin 4 do samochodów. osobowych. Opony samochodowe Michelin są stale testowane przez niezależne firmy, testy te wypadają zawsze pozytywnie. Na przykład, Michelin Primacy otrzymał za zimowe opony Alpin PA3 najwyższe wyróżnienie w teście opon ADAC w 2010 roku, a także ukończył pozytywnie test opon letnich 2012 Energy Saver na drugim miejscu. W produkcji opon samochodowych Michelin jest coraz bardziej opiera się na kryteriach bezpieczeństwa, trwałości i oszczędności paliwa. W rozwoju i produkcji opon Michelin wyróżnia to zwiększoną wartość na swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i klimatu. W uzupełnieniu do "zielonych opon Michelin", gdzie uzyskano ogromne oszczędności poprzez zmniejszenie oporu toczenia i paliwa, firma wspiera fundację Challenge Bibendum, wspierającą rozwój przyjaznych dla środowiska pojazdów.

Już po raz drugi Michelin został uhonorowany w 2012 roku nagrodą za "producenta opon Roku 2012".

Porównaj do 4 produktów:

3273
Jeszcze 20 wyników
3273
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry