Wybrane filtry

Opony 175 65 R14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 175/65 R14 – wybór doświadczonych kierowców

Zamontowane opony samochodowe, rozmiar i charakterystyka techniczna których jest zgodna z rekomendacją producenta samochodowego, gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dobre opony samochodowe 175 65 r14 wpływają na mniejsze zużycie paliwa, tym samym zmniejszając obciążenie budżetu domowego.

Na naszej stronie znajdą Państwo jakościowe opony 175/65 R16 tylko od sprawdzonych i wiarygodnych producentów samochodowych. Ponadto przedstawione opony w rozmiarze 175 65 r14 charakteryzują się:

  • doskonałą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne
  • szybką reakcją na zmianę ruchu kierownicą

Zalecamy również dbać o regularną wymianę opon samochodowych R14, w zależności od sezonu. Ze względu na bezpieczeństwo kierowców, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego jazda zimą na oponach letnich jest po prostu niebezpieczna, zwiększa ryzyko wypadków drogowych i kolizji. Jeżeli zalecany przez producenta termin eksploatacji ogumienia dobiegł końca, opona jest zużyta, posiada widoczne ślady eksploatacji lub uszkodzenia mechaniczne, takie opony należy wymienić.

Opony 175/65 R14 – nowe czy używane?

Jakość opony samochodowej wpływa nie tylko na przyczepność do nawierzchni, długość drogi hamowania i komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Warto zatem wcześniej zaplanować zakup ogumienia, sprawdzić ceny opon 175/65 R14, dowiedzieć się czy planowane są obniżki posezonowe lub akcje promocyjne. W ten sposób zakup opon r 14 nie obciąży naszego budżetu domowego, a kierowca i pasażerowie będą jeździć bezpiecznie.

Porównaj do 4 produktów:

634
Jeszcze 20 wyników
634
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry