Wybrane filtry

Opony zimowe ciężarowe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa


Opony zimowe ciężarowe

Opony do pojazdu ciężarowego to dla każdego profesjonalnego kierowcy najważniejsze wyposażenie, z którego nie można zrezygnować. Osoby, które każdego dnia są w trasie, ale także te, które wyjeżdżają jedynie od czasu do czasu, wiedzą, jak istotne jest bezpieczeństwo zapewniane przez opony – gwarantuje ono nie tylko bezpieczną jazdę, ale także punktualną realizację przewozu w wyznaczonym terminie.


Testy opon wskazują najlepszych producentów

Wybór odpowiedniego profilu przy kupnie opony do pojazdu ciężarowego pozwala to tajemnica sukcesu, dzięki której będziemy mogli przez długi czas być zadowoleni z naszego pojazdu i jego opon – od tego czynnika bardzo mocno zależy czas użytkowania. Dziś mamy wielu producentów, którzy konkurują o klientów wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Także posród opon zimowych wystepują duże różnice. Niektóre modele są przeznaczone do mokrej nawierzchni, inne stosuje się do jazdy na śniegu i lodzie w terenie. Daje się to rozpoznać po szerokim profilu. Wiodącymi producentami opon terenowych są Michelin, Vredestein, Dunlop, Continental, Pirelli iGoodyear, oferujący dobre rozwiązania w tym segmencie.Opony firmy Bridgestone są zawsze jednymi z najlepszych. Duże zalety wykazują opony firmy Bridgestone-Reifen, czy też Goodyear-Reifen. Producent Michelin należy do klasycznych producentów opon do samochodów ciężarowych. Szerokość i profil opony są specjalnie dostosowane do potrzeb kierowcy. Głęboki profil opon zapewnia kierowcy w odpowiednich warunkach doskonałe prowadzenie pojazdu jak i bezpieczeństwo. Naukowcy i inżynierowie pracują nad udoskonaleniem opon , które zapewnią komfort jazdy także na drogach ekspresowych.

Do czego służą opony zimowe?

Opony zimowe stosuje się podczas zimowych warunków drogowych. Specjalna mieszanka gumy troszczy się o to, iż opony pozostają elestyczne także w minusowych temperaturach. W oponach zimowych powierzchnia beżnika wyposażona jest nie tylko w zwykły profil, jak w oponach letnich, ale także w specjalne lamelki. Konstrukcja opony zapewnia długie przebiegi oraz komfortową jazdę zimą, jak również lepszą kontrolę nad pojazdem na zmrożonych i zaśnieżonych nawierzchniach. . Z uwagi na znacznie intensywniejsze zużywanie w porównaniu z oponami do pojazdów ciężarowych i istotnie wyższe ciśnienia powietrza opony do pojazdów nie mogą być miękkie, ale muszą charakteryzować się twardszą strukturą. Dla decydujących detali najważniejszy jest profil. Wybór odpowiedniego profilu przy kupnie opony do pojazdu ciężarowego pozwala to tajemnica sukcesu, dzięki której będziemy mogli przez długi czas być zadowoleni z naszego pojazdu i jego opon – od tego czynnika bardzo mocno zależy czas użytkowania

Wybór odpowiedniego profile przy kupnie opony do pojazdu ciężarowego pozwala to tajemnica sukcesu, dzięki której będziemy mogli przez długi czas być zadowoleni z naszego pojazdu i jego opon – od tego czynnika bardzo mocno zależy czas użytkowania. Dziś mamy wielu producentów, którzy konkurują o klientów wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

 

Porównaj do 4 produktów:

9
9
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry