Wybrane filtry

Opony letnie ciężarowe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa


Opony letnie ciężarowe

Opony do pojazdu ciężarowego to dla każdego profesjonalnego kierowcy najważniejsze wyposażenie, z którego nie można zrezygnować. Osoby, które każdego dnia są w trasie, ale także te, które wyjeżdżają jedynie od czasu do czasu, wiedzą, jak istotne jest bezpieczeństwo zapewniane przez opony – gwarantuje ono nie tylko bezpieczną jazdę, ale także punktualną realizację przewozu w wyznaczonym terminie. Należy pamiętać o tym, aby przy wyborze opon do pojazdów ciężarowych, których roczna sprzedaż sięga około 150 milionów, wybrać produkt, który jest nie tylko najbardziej dogodny cenowo, ale zapewnia także najlepsza wydajność. Można również zakupić dobrze utrzymane opony używane.

Opony letnie

Opony letnie stosujemy w miesiącach letnich i przy wysokich temperaturach. Mają one odpowiedni profil i są dostosowane do wysokich temperatur podłoża.

Własności

Opony opisywane są różnymi skrótami DSST (Dunlop Self Supporting Technology) lub PAX (Michelin Stützring). Wszystkie opony do pojazdów ciężarowych mają określoną etykietę, na której znajduje się klasyfikacja z najważniejszymi danymi z zakresu użytkowania I zastosowania danego produktu. Przy tym najlepszą oceną, jest ocena A. Etykiety opon podają wartość oporu toczenia, przyczepności i emisji hałasu..
Wybór odpowiedniego profilu przy kupnie opony do pojazdu ciężarowego pozwala to tajemnica sukcesu, dzięki której będziemy mogli przez długi czas być zadowoleni z naszego pojazdu i jego opon – od tego czynnika bardzo mocno zależy czas użytkowania. Dziś mamy wielu producentów, którzy konkurują o klientów wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

Testy opon wskazują najlepszych producentów

Wybór odpowiedniego profilu przy kupnie opony do pojazdu ciężarowego pozwala to tajemnica sukcesu, dzięki której będziemy mogli przez długi czas być zadowoleni z naszego pojazdu i jego opon – od tego czynnika bardzo mocno zależy czas użytkowania. Dziś mamy wielu producentów, którzy konkurują o klientów wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Także posród opon zimowych wystepują duże różnice. Niektóre modele są przeznaczone do mokrej nawierzchni, inne stosuje się do jazdy na śniegu i lodzie w terenie. Daje się to rozpoznać po szerokim profilu. Wiodącymi producentami opon terenowych są Michelin, Vredestein, Dunlop, Continental, Pirelli iGoodyear, oferujący dobre rozwiązania w tym segmencie.Opony firmy Bridgestone są zawsze jednymi z najlepszych. Duże zalety wykazują opony firmy Bridgestone-Reifen, czy też Goodyear-Reifen. Producent Michelin należy do klasycznych producentów opon do samochodów ciężarowych. Szerokość i profil opony są specjalnie dostosowane do potrzeb kierowcy.

 

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry