Wybrane filtry

Opony Continental

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony Continental

Opony Continental są częścią produktów firmy Continental AG. Oprócz opon firma oferuje również części do przemysłu samochodowego. W tym sektorze firma Continental AG należy do wiodących producentów na rynku.

Niemiecka firma staje się światowym koncernem

Firma została założona w roku 1871w Hanowerze, gdzie do dnia dzisiejszego ma swoją siedzibę. Obecnie Continental AG zatrudnia ponad 160.000 pracowników w 200 placówkach znajdujących się w 46 krajach. W roku 2008 firma została przejęta przez Grupę Schaeffler.

Continental Reifen - wszechstronna jakość

Od zawsze firma Continental Reifen wprowadzała innowacyjne produkty, tworząc nowe trendy. Continental Reifen była już w roku 1904 wiodącym producentem opon. W roku 1908 stworzyła pierwsze ściągane felgi. Szeroki asortyment opon Continental pozwala każdemu kierowcy znaleźć opony odpowiednie dla jego pojazdu. Do asortymentu zalicza się opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, furgonetek, a także opony do rowerów. Testy opon Continental wypadają doskonale, wykazując doskonałe cechy. Opony tej firmy stanowią dużą część rynku światowego. Klienci są zadowoleni z fachowej obsługi, a także z gęstej sieci dystrybutorów opon, od których mogą zasięgnąć fachowej porady dotyczącej wyboru i montażu opon.

Opony Continental maja dobra renomę. Nie bezpodstawnie od wielu lat należą do najczęściej sprzedawanych opon w Niemczech. Klienci szybko przekonali się do tego produktu.

Porównaj do 4 produktów:

4110
Jeszcze 20 wyników
4110
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry