Wybrane filtry

Opony Goodyear

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Goodyear-Reifen na cały rok

Goodyear - to brzmi jak dobry rok. W rzeczywistości, każdy pojazd dzięki oponom amerykańskiego producenta Goodyear Tire and Rubber Company jest dobrze wyposażony przez cały rok. Opony Goodyear pokonają każdą trasę. z łatwością. Ale za nazwą Goodyear jest jeszcze więcej.

Goodyear - firma z tradycjami

Już w 1898 roku Frank Seiberling z Ohio w Stanach Zjednoczonych założył firmę Goodyear Tire & Rubber. Nazwał swoją firmę imieniem Charles Goodyear, który był wynalazcą wulkanizacji. Wulkanizacja pozwoliła, aby produkować nowoczesne opony. Firma Goodyear i udoskonaliła produkcję opon samochodowych. Symbolem Goodyear był skrzydlaty but jako symbol szybkości i. Firma rozwijała się szybko i w 1926 roku stała się największą firmą w tym sektorze na świecie. Od tego czasu firma Goodyear Tire & Rubber utrzymuje tę pozycję i jest reprezentowana na wszystkich kontynentach świata. . Firma jest jednym z największych producentów opon na świecie.

Opony Goodyear są produkowane nie tylko do aut osobowych i ciężarowych, lecz także do pojazdów specjalnych i do motocykli. Firma oferuje również opony do maszyn budowlanych. Wielu producentów samochodów wybiera jako wyposażenie opony firmy Goodyear. Firma ta oferuje zarówno opony letnie, zimowe, jak i całoroczne. Firma jest na rynku wiodącym producentem opon samochodowych jak również opon do motocykli.

Producenci samochodów wybierają opony Goodyear, ponieważ są przekonani o ich jakości. Opony Goodyear znajduja się w ofercie wszystkich sklepów z oponami. Znajdują się one co prawda w górnej półce cenowej, zapewniają one jednak dzięki dobremu wykonaniu doskonałe bezpieczeństwo i długą wytrzymałość.

Opony samochodowe Goodyear - szeroki wybór

Gama produktów Goodyear Tire & Rubber to opony do wszystkich pojazdów: opony do samochodów osobowych, terenowych i do samochodów ciężarowych , a także do ciągników. Firma produkuje opony letnie, zimowe i całoroczne w dużym asortymencie. Wszystkie opony Goodyear spełniają najwyższe standardy w branży. Producenci samochodów wybierają opony Goodyear, ponieważ są przekonani o ich jakości. Opony Goodyear znajdują się w ofercie wszystkich sklepów z oponami. Znajdują się one co prawda w górnej półce cenowej, zapewniają one jednak dzięki dobremu wykonaniu doskonałe bezpieczeństwo i długą wytrzymałość.

Goodyear-- dobre ogumienie na cały rok

Porównaj do 4 produktów:

2432
Jeszcze 20 wyników
2432
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry