Wybrane filtry

Opony Falken

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Falken

Japoński producent opon Falken produkuje od 1983 roku opony sportowe do zastosowania zarówno w ruchu ulicznym, jak i w sportach motorowych. Również opony do samochodów typu SUV, furgonetek i ciężarówek i autobusów zaliczają się do asortymentu tej firmy.

Doświadczenie w sportach motorowych podstawą produkcji seryjnej

Falken może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sektorze sportów motorowych. Opony tej firmy stanowią wyposażenie samochodów podczas międzynarodowych wyścigów samochodowych, jak na przykład seria Le Mans Serie czy World Rally Championship (WRC). Od roku 1999 opony te są stosowane w 24 godzinnym rajdzie Nürburgring. Najnowsze rozpoznania w rynku sportów motorowych wpływają na produkcje seryjną opon Falken. W ten sposób ten japoński producent może zapewnić klientom opony przystosowane do ruchu ulicznego, które zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Opony te posiadają certyfikat ISO 9001

Falken oferuje szeroki asortyment

Falken specjalizuje się w produkcji opon letnich i zimowych do samochodów osobowych, furgonetek, samochodów typu SUV i Pickup. Opony letnie oznacza lekki opór toczenia, są do zakupienia wraz z symetrycznym lub asymetrycznym profilem. Również opony do ciężarówek i autobusów zaliczają się do asortymentu tej firmy.

 

Nazwa Falken oznacza przede wszystkim oznacza precyzję, szybkość i wysoką jakość. Doświadczenie w sportach motorowych stało się podstawą produkcji seryjnej opon w ruchu ulicznym.

Porównaj do 4 produktów:

1325
Jeszcze 20 wyników
1325
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry