Wybrane filtry

Opony Falken SINCERA SN832A ECORUN

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Firestone Roadhawk – charakterystyka

Opony Firestone Roadhawk to letnie opony, idealne do użytku codziennego po drogach miejskich i pozamiejskich. Przeznaczone dla samochodów osobowych kompaktowych i mniejszych sedanów. Są to opony średniej klasy, co oznacza, że cechuje je optymalna cena w stosunku do dobrej jakości. Jeśli cenisz sobie oszczędność, a zarazem oczekujesz dobrej jakości od kupowanych opon, zastanów się nad kupnem danego modelu.

Opony posiadają asymetryczny bieżnik, wzbogacony o liczne nacięcia, co zostało przemyślane specjalnie z myślą o ulepszeniu przyczepności na mokrej nawierzchni. Opony posiadają europejską klasę A w kategorii przyczepności. Specjalne ukształtowanie rowków bieżnika usprawnia odprowadzanie wody, co chroni przed zjawiskiem aquaplaningu. Z myślą o bezpieczeństwie kierowców został specjalnie zaprojektowany bieżnik, który ma za zadanie zwiększyć przyczepność opon do podłoża.

Specjalna mieszanka gum a komfort jazdy

Model Firestone Roadhawk jest stworzony z specjalnie dobranej mieszanki gum, która sprawia, że opony są wysoce odporne na ścieranie. Charakteryzują się również niskim stopniem toczenia, dzięki czemu jazda staje się cicha, i, co za tym idzie, bardziej komfortowa. Możemy również oszczędzić na paliwie. Można więc powiedzieć, że opony sa przyjazne dla środowiska. Opony utrzymują takie same osiągi przez cały okres użytkowania, przez co nie trzeba martwić się o ich zmianę co sezon.

Ogumienie sprawdzi się dobrze w każdych warunkach pogodowych, zarówno na suchej jak i mokrej drodze. Dzięki swojej budowie model Firestone Roadhawk zyskał skróconą drogę hamowania o około 3 metry w stosunku do swoich konkurentów innych marek. Oznacza to, że wykonywanie manewrót, jak, na przykład nagłe hamowanie czy zmiana pasa będzie bezpieczniejsze, a sama jazda bardziej komfortowa. Dany model cechuje się najlepszymi osiągami pod względem długości hamowania w swojej klasie.

Firestone to amerykański koncern, zajmujący się produkcją opon już ponad 100 lat. Marka nieustannie udoskonala swoje osiągnięcia, co przedkłada się na pozytywne opinie użytkowników. Warto zastanowić się nad kupnem opon Firestone Roadhawk, gdyż z pewnością będzie to trafiony wybór.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry