Wybrane filtry

Opony Falken EUROWINTER HS449

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Imperial Ecodriver 4s – charakterystyka

Imperial Ecodriver 4s to całoroczne opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Należa one do klasy ekonomicznej, co oznacza, że jest to produkt z najniższej półki cenowej. Charakteryzują się niską ceną w stosunku do oferowanych przez producenta dobrych osiągów. Opony są dostępne w kilku rozmiarach, dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić dane techniczne pojazdu i ustalić, jaki rozmiar jest potrzebny.

Technologia wykonania

Bez względu na swoja niską cenę opony zostały wyprodukowane według najnowszych technologii. Dany model posiada nowoczesną asymetryczną budowę bieżnika, dzięki czemu udało się osiągnąć lepszą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Oprócz tego, dobrze odprowadza zanieczyszczenia i wodę latem oraz śnieg i błoto pośniegowe zimą. W związku z tym radzi sobie świetnie z ochroną przed zjawiskiem aquaplaningu. Taki rodzaj bieżnika jest rozwiązaniem innowacyjnym ze względu na to, że jego połowy nie są identyczne. Usprawnia to przyczepność, która wpływa na stabilne pokonywanie różnego rodzaju manewrów, takich jak gwałtowne hamowanie, przyspieszanie, zmiana pasa czy wchodzenie w ostre zakręty.

Opony całoroczne – dla kogo?

Opony Imperial Ecodriver 4s to najlepszy wybór dla kierowców, którzy nie chcą zmieniać opon co sezon, a jednocześnie chcą, żeby ich jazda była stabilna, bezpieczna i komfortowa niezależnie od pory roku i warunków, panujących za oknem. Ogumienie zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby spełniać wymogi zarówno zimą, jak i latem. Specjalna mieszanka gum, na bazie której zostały stworzone opony dopasowuje się do temperatury, co sprawia, że jest sztywna zimą, a latem utrzymuje odpowiednią elastyczność. Opony sprawnie radzą sobie ze współczynnikiem toczenia, dzięki ich praca jest cicha zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie samochodu. Opony klasy ekonomicznej są tworzone na doświadczeniach starszych technologii opon klasy premium. Zapewnia to dobre osiągi i dobrą jakość wyrobu produktów.

Marka Imperial to belgijska firma, zajmująca się produkcją opon klasy ekonomicznej dla samochodów osobowych. Ze względu na obniżenie kosztów wyrobu, produkcja opon ma miejsce w Chinach, w związku z czym ich cena jest tak atrakcyjna.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry