Wybrane filtry

Opony 225 50 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 225 50 r17

Jeśli potrzebujesz nowych opon do swojego samochodu pierwsza rzeczą, którą powinieneś sprawdzić to ich rozmiar. Najlepiej wybrać ten, zalecany przez producenta. Decydując się na rozmiar fabryczny możesz być pewien, że zoptymalizujesz osiągi swojego auta oraz wybranych opon, obniżysz do minimum opory toczenia i będziesz mógł się cieszyć z komfortowej i bezpiecznej jazdy w różnych warunkach na różnych nawierzchniach. Jeśli twój wybór padł na opony w rozmiarze 225 50 r17, masz do wyboru wiele ciekawych opcji, w zależności od tego, jaki rodzaj opony preferujesz oraz jaką przeznaczyłeś na nie sumę pieniędzy.

Jedne opony na cały rok

Ciekawym wyborem, na które coraz częściej decydują się kierowcy europejscy, w tym polscy, są opony całoroczne. Zdecydowanym plusem takiego wyboru jest to, że nie trzeba martwić się wymianą ogumienia co sezon, czekać na pierwszy śnieg itd. Opony całoroczne to idealna opcja zwłaszcza dla tych, którzy użytkują samochód głównie do jeżdżenia po mieście w zmiennych warunkach pogodowych. Doskonałym przykładem takich opon, dostępnych w rozmiarze 225 50 r17 są Michelin CrossClimate +. To opony z najwyższej półki, stworzone z najlepszej jakości materiałów. Jest to opona całoroczna, certyfikowana jako zimówka, dzięki czemu bez obaw można je stosować nawet na śnieg i lód. Została zaprojektowana z myślą o długich przebiegach, jest trwała i wolno się ściera. Specjalnie dobrana mieszanka Michelin gwarantuje wysoki stopień elastyczności nawet podczas niskich temperatur, co pozwala na doskonałe hamowanie. Opona zachowuje trwałość także w ciepłe dni.

Wysoki komfort jazdy i długa żywotność

Jeśli nie chcesz wydać kroci na opony, a jednocześnie oczekujesz od nich trwałości na lata, spróbuj zaprzyjaźnić się z modelem Barum Bravius 5HM. To letnie opony do samochodów osobowych, które stworzone z odpowiednio dobranej mieszanki gumowej charakteryzują się trwałością i wygodnym prowadzeniem. Opona dobrze reaguje na ruchy kierownicą. Rowki wzdłużne w centralnej części opony odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia, co dodatkowo wpływa na dobrą przyczepność.

Opony te są dostępne w wielu rozmiarach, w tym 225 50 r17. Są ciche dzięki niskim oporom toczenia, które z kolei udało się uzyskać poprzez użycie nowoczesnej mieszanki HighMileage z dodatkiem aktywnych polimerów. Dzięki temu udaje się zredukować również zużycie paliwa, a opony wolno i równomiernie się ścierają przez cały okres użytkowania. Na całej powierzchni opony umieszczono nacięcia (lamele), które mają za zadanie rozprowadzać napięcia równo na całą oponę. Są to opony klasy ekonomicznej, podobnie jak inne wyroby Barum. To dobra jakość za niską cenę. Opony są przetestowane i rekomendowane przez wielu użytkowników głównie za swoje zadowalające osiągi.

Porównaj do 4 produktów:

794
Jeszcze 20 wyników
794
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry