Wybrane filtry

Opony Falken AZENIS FK510

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Letnie opony terenowe Falken Azenis Fk510 – charakterystyka

Falken Azenis Fk510 to opony terenowe, przeznaczone do aut o większej mocy silnika, z napędem na 4 koła i tych typu SUV. Są to opony średniej klasy, co oznacza, że cechują się średnio wysoką ceną w stosunku do dobrych osiągów.

Opony posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika. To najlepszy wybór dla opon letnich, ponieważ pozwala jednocześnie zadbać o wiele funkcji podczas jazdy. Tego typu ogumienie podzielone jest na kilka stref: wewnętrzna oraz zewnętrzne. Centralna część opon, posiadająca system rowków, odpowiedzialna jest za skuteczne odprowadzanie wody i, tym samy, zapobieganie powstawania zjawisku aquaplaningu. Wąskie rowki poprzeczne, usytuowane zarówno w wewnętrznej, jak i w zewnętrznej części opony mają za zadanie zwiększyć powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki temu zwiększona została kierowalność, a koła lepiej reagują na ruchy kierownicą. Zewnętrzna część opony jest nastawiona na przyczepność.

Nowoczesne technologie

Falken Azenis Fk510 został zaprojektowany na bazie innowacyjnych technologii. Na przykład technologia TENSION CONTROL TECHNOLOGY zapewnia elastyczność centralnej części ściany bocznej, co zapobiega powstawaniu wstrząsów. Specjalna mieszanka gum 4D NANO DESIGN TREAD COMPOUND dba o dobrą przyczepność na suchej i mokrej zawierzchni. Zaś HYBRID UNDERTREAD CAP PLY to użycie materiałów z dodatkami aramidowymi i nylonowymi, które mają zwiększć elastyczność opony, podwyższając tym samym bezpieczeństwo jazdy przy szybkich prędkościach oraz pokonywaniu nagłych manewrów.

Opony letnie Falken Azenis Fk510 – charakterystyka

Falken Azenis Fk510 to letnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych średniej klasy. Znajdują się one na średniej półce, łączącej w sobie atrakcyjną cenę z dobrymi osiągami i optymalną jakością. Opony posiadają lekko sportowy charakter, więc sprawdzą się dobrze u użytkowników, lubiących bardziej agresywną jazdę.

Falken Azenis Fk510 posiada asymetryczną budowę bieżnika. Centralna część, posiadająca głębokie i szerokie rowki obwodowe, zapewnia skuteczne odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń spod kół. Użycie sieci lameli Variable Sipe Depth o różnej głębokości zdecydowanie zwiększa przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Ściany boczne są bardziej elastyczne, co usprawnia prowadzenie. Oprócz tego szerokie bloki wpływają na stabilność podczas pokonywania trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie czy ostre zakręty.

Najnowocześniejsze technologie a komfort i bezpieczeństwo jazdy

Dany model obfituje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. System (ACP) PATTERN DESIGN dba o równomierny nacisk na całą powierzchnię opony, co usprawnia kierowalność oraz sprawia, że zużywają się one równomiernie. Użyta mieszanka gumowa 4D NANO DESIGN TREAD COMPOUND sprawia, że opona nie nagrzewa się oraz utrzymuje swoje właściwości niezależnie od panującej pogody, co znacznie podwyższa stopień przyczepności. Użycie materiałów nylonowych i aramidowych zwiększa wytrzymałość opony, co pozytywnie wpływa na poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas jazdy na wysokich prędkościach.

Porównaj do 4 produktów:

88
Jeszcze 20 wyników
88
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry