Wybrane filtry

Opony 205 50 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 205 50 r17

Dlaczego warto przejrzeć oferty wielu producentów opon przed podjęciem decyzji o kupnie konkretnego modelu? Odpowiedź wydaje się prosta. Przede wszystkim dlatego, że każdy z producentów oferuje inne właściwości, dopasowane do potrzeb każdego indywidualnego klienta. Opony dzielą się również pod względem swojej ceny. Na rynku są trzy klasy opon: ekonomiczna, średnia oraz klasa Premium. Pierwsza z nich to klasa opon o najniższej cenie, idealna dla osób, które nie chcą przeznaczyć na kupno nowego ogumienia dużej sumy pieniędzy. Opony te posiadają jednak wszystkie niezbędne certyfikaty i są wyprodukowane z materiałów odpowiedniej jakości. Na ogół jest to ogumienie, przeznaczone do aut osobowych średniej mocy, które użytkowane są głownie w warunkach miejskich do codziennej jazdy.

Imperial Ecosport 2 205 50 r17

Opony firmy Imperial to doskonały przykład ogumienia klasy ekonomicznej. Tym nie mniej mieszanka gum, dobrana przez specjalistów, projektujących dany model została skonstruowana tak, aby zapewnić doskonały komfort jazdy w każdych warunkach. Opon jest elastyczna, zachowuje również swoją twardość nawet podczas wyższych temperatur. Konstrukcja opony jest taka, że ściera się ona równomiernie na całej swojej powierzchni. Powoduje to nie tylko dłuższą jej żywotność, ale również mniejszy hałas zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz. Niskie opory toczenia wiążą się także z niskim spalaniem i mniejszym wydzielaniem CO2 do atmosfery. Opony Belgijskiego producenta są chętnie kupowane przez kierowców europejskich ze względu na niską cenę oraz dobrą jakość.

Opony z wyższej półki - dlaczego warto?

Pirelli to włoska firma, która specjalizuje się w tworzeniu opon klasy Premium. To produkty o najlepszej jakości, wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii na rynku pod okiem doświadczonych specjalistów. Opony przeszły wiele testów, w których otrzymały wysokie oceny. Dany model został stworzony z myślą o autach osobowych. Są to opony zimowe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, za co odpowiada doskonale dobrana mieszanka gum. Opony są wytrzymałe również ze względu na swoją mocną konstrukcję i użycie trwałej mieszanki.

W danym modelu użyto bieżnika kierunkowego, którego rowki ukierunkowane są w kształcie litery V. To doskonały wybór dla opon zimowych, gdyż taki bieżnik sprawnie odprowadza śnieg oraz błoto pośniegowe. Dzięki temu opona lepiej trzyma się drogi, a samochód lepiej reaguje na każdy ruch kierownicą. Rowki obwodowe odprowadzają wodę spod kół, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne użytkowanie auta nawet na oblodzonej nawierzchni. Opony są bardzo przyczepne i stabilne, nawet podczas wykonywania skomplikowanych manewrów. Cena opon Pirelli w rozmiarze 205 50 r17 nie jest mała, jednak wynika ona z najlepszych technologii i najnowocześniejszych rozwiązań, użytych przy produkcji danego modelu.

Porównaj do 4 produktów:

360
Jeszcze 20 wyników
360
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry