Wybrane filtry

Opony Barum Polaris 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Barum polaris 5

Barum to firma, doskonale znana zarówno przedsiębiorcom, jak i kierowcom na rynku motoryzacyjnym. Ta czeska firma wchodzi w skład ogromnego koncernu Continental, tworzącego jedne z najlepszych opon na świecie. Specjaliści od projektowania i produkcji opon dbają o wysoką jakość wyrobów Barum, dzięki czemu każdy użytkownik może być pewien, że go nie zawiodą.

Wielbiciele poprzedniego modelu Barum polaris 5 będą zaskoczeni możliwościami jej następcy. Barum polaris 5 to opona zimowa, przeznaczona do samochodów osobowych lub tych z większym silnikiem, napędem na 4 koła lub pojazdów typu SUV. Producenci nowego modelu położyli największy nacisk na jakość materiałów, które są jeszcze bardziej wytrzymałe od materiałów, użytych do swojego poprzednika. Dostępne są różne rozmiary opon.

Właściwości opon Polaris 5

Nowy model opon Polaris został stworzony na bazie kierunkowego bieżnika. Oznacza to, że każde koło powinno być zamontowane określoną stroną, w którą następnie będzie się kręcić. Niezastosowanie się do tego wskazania poskutkuje tym, że opona szybciej się zetrze a kierowca będzie cieszył się jej właściwościami o wiele krócej. Opony kierunkowe są dobrym rozwiązaniem dla wielbicieli szybszej jazdy i energicznych manewrów. Ich właściwości trakcyjne są lepsze, niż w przypadku opon asymetrycznych, lepiej przylegają do podłoża i są bardziej wrażliwe na ruchy kierownicą.

Opony zimowe Barum Polaris 5 posiadają trójwymiarowe lamele, dzięki którym przyspieszają z większa łatwością i lepiej trzymają się drogi. Jest to typowe dla opon klasy premium, jednak w tym wypadku możemy mieć te rozwiązanie wybierając opony barum, znajdujące się na półce ekonomicznej. Elementy bieżnika są rozstawione względem siebie w taki sposób, aby ułatwić kierowcy kierowanie pojazdem w trudnych, zimowych warunkach przy niskiej temperaturze. Pozwolą one na spokojniejsze wchodzenie i łatwiejsze pokonywanie manewrów, takich jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa.

Szerokie roki modelu Barum sprawnie odprowadzają wodę, tym samym zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Dzięki temu jazda jest nie tylko bezpieczniejsza, ale i bardziej komfortowa. Dzięki swojej unikalnej budowie opony szybciej schną i lepiej pozbywają się zanieczyszczeń spod kół, jak, na przykład, błoto czy śnieg.

Gwarancja jakości za niską cenę

W danym modelu zmniejszono tarcie, co przedkłada się głównie na żywotność opony. Ściera się ona nie tylko wolniej, ale i bardziej równomiernie. W związku z tym zachowuje swoje właściwości na dłużej i gwarantuje bezpieczną jazdę. Do produkcji opon użyto specjalnej mieszanki gum, używana do produkcji opon z półki premium, którą jest krzemionka. Opona została również wyposażona w szersze bloki barkowe, które regulują hałas zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny, poprawiając tym samym komfort jazdy. Nowe opony barum Polaris 5 posiadają gwarancję 60 miesięcy od daty produkcji. Kanały, skierowane ku środkowi nie tylko odprowadzają wodę, ale i zwiększają poziom przyczepności samochodu.

Cena opon Barum polaris 5

Barum to opony klasy ekonomicznej. Są przeznaczone dla kierowców, którzy nie posiadają wielkiego budżetu na zakup opon. Niska cena współgra z zadowalającą jakością. Kupując opony barum można mieć pewność, że spełnią one oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Posiadają one symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że model w pełni odpowiada normom Unii Europejskiej odnośnie przyczepności na śniegu. Dany symbol otrzymuje po przeprowadzeniu dokładnych badań w warunkach zimowych.

Porównaj do 4 produktów:

92
Jeszcze 20 wyników
92
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry