Wybrane filtry

Opony Continental WinterContact TS 860

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony zimowe Continental Wintercontact ts 860

Opony te posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że były przetestowane w warunkach zimowych i spełniają wymagania Unii europejskiej dotyczące przyczepności na śniegu. Opona została stworzona specjalnie z myślą o zimowej jeździe samochodami osobowymi. Dzięki nowym, użytym technologiom jazda staje się bezpieczniejsza, a kontrola pojazdu prostsza. Budowa bieżnika oraz użyte rozwiązania pozwalają oponie Continental stać się nowym przodownikiem na rynku opon zimowych.

Technologie Continental

Nowy model opon został stworzony na bazie innowacyjnych technologii. Jednym z najważniejszych elementów przy wyborze opony jest rzeźba bieżnika. W tym wypadku użyto kierunkowego wariantu. Oznacza to, że opony mają określoną pozycję w samochodzie i nie można ich założyć odwrotnie. W Continental wintercontact ts 860 zostało zastosowane rozwiązanie SnowCurve z rowkami 3D, znajdującymi się na całej powierzchni opony. Opona posiada także dodatkowe rowki na ścianie bloku. Odpowiedzialne są one za «łapanie się podłoża» na zaśniezonej drodze. Dzięki temu zwiększona jest przyczepność w trudnych warunkach. Kierowca łatwiej kieruje pojazdem bez obaw o poślizg w trakcie jazdy lub wykonywania nagłego manewru, jak skręt czy zmiana pasa. Kierunkowa rzeźba bieżnika jest najczęściej używaną w przypadku nowoczesnych opon zimowych, gdyż najlepiej spełnia oczekiwania jazdy w warunkach zimowych.

Według badań opony Continental wintercontact ts 860 mają o 5% krótszą drogę hamowania na śniegu od poprzedniego modelu. Droga hamowania na lodzie została zaś skrócona o 4%, co jest sporym osiągnięciem technologicznym. Opony są stworzone z nowoczesnej mieszanki gumowej «Cool Chili», zawierającej wiekszą ilość krzemionki. Dzięki jej użyciu podwyższono trakcję, co jest jednym z najważniejszych czynników opon zimowych. Opony świetnie odprowadzają wodę. Kierunkowa rzeźba bieżnika dosłownie «wymiata» śnieg i zanieczyszczenia spod kół, pozwalając tym samym szybciej oczyścić i osuszyć oponę, jak również zwiększyć przyczepność i zapobiegając ewentualnemu poślizgowi.

Dlaczego warto kupić Continental wintercontact ts 860?

Zarówno bieżnik opony jak i składniki, z których je stworzono zostały zaprojektowane dla użytku zarówno na drogach zaśnieżonych, jak i suchych. Dany model, wyprodukowany przez niemiecką firmę najlepiej sprawdzi się w Europie Środkowej w okresie zimowym. Niewiele innych producentów może z nim konkurować, zwłaszcza na drogach mokrych, co zostało potwierdzone w profesjonalnych badaniach. To właśnie dlatego jest tak często wybieranym produktem wśród polskich użytkowników. Opony dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie opony wybrać, kup Continental wintercontact ts 860.

Ceny Continental wintercontact ts 860

Continental to niemiecka marka, zajmująca się tworzeniem opon samochodowych. W ich asortymencie można znaleźć ogumienie do pojazdów samochodowych, tych większych typu SUV lub z napędem na 4 koła, jak również opony, przeznaczone do samochodów ciężarowych. Ta niemiecka firma jest jedną z najlepszych na rynku po względem jakości produktu. Duże doświadczenie pozwala profesjonalistom, pracującym w Continental tworzyć coraz to nowe modele opon oparte na najlepszych na świecie technologiach.

Wyroby Continental znajdują się na półce premium. Oznacza to, że są one najlepszej jakości, a jednocześnie posiadają dosyć wysoką cenę. Wielbiciele bezpiecznej jazdy i komfortu wybierają opony Continental, gdyż są one jednymi z najlepszych na rynku. Ceny Continental wintercontact ts 860 wahają się w zależności od rozmiaru oraz miejsca, w którym je kupujemy. Warto śledzić sprzedaże w sklepach internetowych, gdyż można trafić na zniżki i kupić opony w atrakcyjnej cenie.

Porównaj do 4 produktów:

24
Jeszcze 4 wyników
24
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry