Wybrane filtry

Opony Nexen

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Nexen

Kto szuka zestawu wysokiej jakości i bardzo wytrzymałych opon samochodowych, jest na właściwym miejscu, wybierając południowokoreańskiego producenta opon Nexen. Opony Nexen są produkowane dla niemal każdej marki samochodu i można zamówić zarówno opony letnie, jak i zimowe czy całoroczne.

Firma Nexen

Firma Nexen ma siedzibę w Korei Południowej, jednak firma występuje na całym świecie i sprzedaje wszędzie swoje opony. Firma została założona w 1942 roku jako pierwszy koreański producent opon . W swojej historii firma zmieniła nazwę kilka razy. Nexen to oficjalna nazwa firmy od 2000 roku, gdzie Nexen stanowi kombinację słów Next i Century. Nexen to obecnie jeden z największych producentów opon na świecie i zatrudnia około 2000 pracowników. W całej historii firmy Nexen wielokrotnie był nagradzany za liczne innowacje w dziedzinie technologii opon.

Produkt Nexen

Opony są produkowane zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych i autobusów. Ponadto powstała tam specjalna seria opon dla sportów motorowych,. Ofertę w zakresie standardowych opon letnich i zimowych uzupełniają specjalne opony, np. typu off-road. Wszystkie opony Nexen są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają dobrą przyczepność w każdych warunkach pogodowych, oraz doskonałą skuteczność hamowania Opony Nexen, zanim się pojawiły na rynku, podlegały bardzo dokładnym i długim testom. Również nowoczesne wzornictwo profilu stawia firma Nexen na najwyższym miejscu.

W swojej długiej historii producenta opon firma Nexen przekonała miliony ludzi do swoich produktów. Opony Nexen są w każdym razie dla wszystkich, którzy chcą jeździć na wysokiej jakości i bardzo wytrzymałych oponach.

Porównaj do 4 produktów:

1637
Jeszcze 20 wyników
1637
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry