Wybrane filtry

Opony Continental ContiPremiumContact 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Continental ContiPremiumContact 5

Opony te zostały stworzone z myślą o pojazdach średniej klasy i średniej mocy silnika. Będą doskonałe do codziennej jazdy po mieście do pracy i z powrotem, ale sprawdzą się równie dobrze na trasie, a nawet na terenach nieasfaltowanych. Opony te są chętnie wybierane przez wielu kierowców. Są też wykorzystywane w pojazdach Audi A3 oraz Volkswagen Golf jako podstawowe wyposażenie. Dany model przeszedł w ostatnich latach wiele testów, w których otrzymywał pozytywne oceny. To kolejny powód, dla którego jest tak często wybierany przez użytkowników.

Właściwości opony Continental

Model Continental ContiPremiumContact 5 sprawdzi się doskonale na mokrej powierzchni. Specjalnie zaprojektowany bieżnik zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu, które boi się tak wielu kierowców. Dzięki zoptymalizowanej budowie opony jazda jest przyjemna, a kontrola nad pojazdem w pełni zależna od kierowcy. Krawędzie bloków są ostre, dzięki czemu przecinają strumień wody, idealnie odprowadzając go spod czoła opony. Te same krawędzie zapewniają równomierny nacisk na całą powierzchnię opony. Dzięki temu opona jest odporna na odkształcenia w trakcie jazdy i zachowuje swój kształt przez kilka sezonów. Można więc uznać, że jest ekonomiczna, gdyż można na niej bez obaw pokonać wiele kilometrów, a właściwości jezdne pozostają bez zmian.

Continental ContiPremiumContact 5 rozmiary! Opony są dostępne w większości popularnych rozmiarów, każdy może więc dobrać odpowiednią wersję dla siebie i cieszyć się z możliwości bezpiecznej jazdy. Wpływają na nią również mikrobloki, w które została wyposażona. Zwiększają one moc hamowania zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, a także oddziałują pozytywnie w trakcie nagłego przyspieszenia lub zmiany pasa ruchu. Opony zostały stworzone na podstawie technologii Whisper Bar. Jak sama nazwa wskazuje, są ciche w trakcie jazdy, a indywidualnie zaprojektowane do tego modelu bloczki dosłownie zatrzymują hałas, nie wypuszczając go na zewnątrz. Dzięki temu można cieszyć się cisza w kabinie pojazdu, co wpływ ana komfort jazdy nie tylko kierowcy, ale również pasażerów.

Continental ContiPremiumContact 5 cena

Continental tworzy opony klasy premium. Niemiecka marka znajduje się na rynku już ponad 100 lat i dla o potrzeby swoich konsumentów. To najlepiej sprzedające się ogumienie dla osób wymagających, gdyż charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a to właśnie ten czynnik jest znaczący przy wyborze przez wielu kierowców. Opona w stosunkowo wysokiej cenie, a jednocześnie z doskonałymi właściwościami i wykonana z najlepszej jakości materiałów, czyli pewna i komfortowa to marzenie wielu kierowców, zwłaszcza tych, którzy chcą być bezpieczni na drodze i pewni swojego ogumienia.

Asymetryczny bieżnik, użyty w tym modelu posiada wzmocnione stopki, które zwiększają stabilność pojazdu podczas jazdy. Podobnie działa elastyczny bark, w który wyposażono opony Cintinental. Warto zwrócić uwagę na ten model. Jeśli jeszcze się wahasz, kup Continental ContiPremiumContact 5 i przetestuj go sam, a przekonasz się, dlaczego tak wiele osób zrobiło to przed tobą.

Lenny faces are short character strings that describe emotions and make your text stand out.

Porównaj do 4 produktów:

40
Jeszcze 20 wyników
40
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry