Wybrane filtry

Opony Continental ContiEcoContact 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Continental ContiEcoContact 5

Opony Continental ContiEcoContact 5 to model, przeznaczony dla samochodów osobowych średnich i kompaktowych średniej klasy. Jest on często wybierany przez wielu kierowców głównie ze względu na dobre osiągi oraz wysoką jakość wykonania. Takie samochody jak Audi A3 czy BMW wybierają go jako podstawowe wyposażenie swoich aut, co również nie pozostaje bez znaczenia podczas podejmowania decyzji o kupnie opon letnich.

Cechy Continental ContiEcoContact 5

Continental ContiEcoContact 5 to doskonałe opony letnie do codziennej jazdy po mieście. Będą zachowywać się nienagannie również na wyjazdach poza miasto, na drogach nieasfaltowanych. Główną cechą, którą podkreślają producenci Continental jest wysoki poziom ekologiczny danego modelu. Kup Continental ContiEcoContact 5, a sam przekonasz się, że warto zainwestować właśnie w nie. Opona została zaprojektowana i zbudowana w taki sposób, aby ograniczyć do minimum opory toczenia. Wpływa to przede wszystkim na niższe spalanie paliwa, a co za tym idzie wydzielanie mniejszej ilości dwutlenku węgla do atmosfery. Niskie opory toczenia oznaczają również dłuższą żywotność ogumienia, gdyż ściera się ono znacznie wolniej. Jeszcze jednym plusem jest obniżony poziom hałasu zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz pojazdu.

Opona Continental ContiEcoContact 5 sprawdzi się doskonale na dłuższe trasy. W danym modelu udało się skrócić drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Wpływa to znacznie na komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Reaguje precyzyjnie na ruchy kierownicą, co jest ważne zwłaszcza przy pokonywaniu trudnych manewrów, jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa, a także wchodzenie w ostre zakręty. W danym modelu udało się uzyskać wysoki stopień przyczepności, co wpływa na sterowność.

Cena Continental ContiEcoContact 5

Opona była testowana na torze wyścigowym, co potwierdziło jej doskonałe właściwości. Przeszła również testy na analizatorze hamowania. W ponad 500 testach, które przeszły różne modele Continental dostały one ponad 400 najlepszych rekomendacji. Marka ta więc należy do jednych z najbardziej solidnych na rynku oponiarskim. Opony dostępne są w większości popularnych rozmiarach więc nie ma obawy o dopasowanie wersji. Dostępne są Continental ContiEcoContact 5 rozmiary od 14 do 18 cali. Continental to marka z półki premium. Oznacza to, że charakteryzuje się dość wysoką ceną, jednocześnie oferując najlepszą jakość wykonania i najwyższe osiągi. Jeśli jeszcze nie próbowałeś opon tej marki, kup Continental ContiEcoContact 5 i przekonaj się, że warto.

Porównaj do 4 produktów:

65
Jeszcze 20 wyników
65
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry