Wybrane filtry

Opony 225 55 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 225 55 r17

Większość kierowców przed nowym sezonem staje przed wyborem opon. Każdy ma kilka opcji, zależności od modelu opon, sezonowości oraz od budżetu, który zamierza na nie przeznaczyć. W zależności od ceny opony dzielą się na 3 klasy. Pierwsza z nich to klasa ekonomiczna. Opony tej klasy to najlepsza opcja dla tych, którym zależy na niskiej cenie. Jest to ogumienie, które dobrze sprawdzi się w niezmiennym klimacie do codziennej jazdy praca-dom. Na rynku istnieje wiele firm, zajmujących się produkcją opon ekonomicznych, jak Zeetex, Neolin czy polska marka Dębica. Wszystkie z nich są chętnie wybierane przez kierowców i spełniają ich oczekiwania.

Ciekawą opcją może być model Neolin NeoSport. Jest to opona letnia, przeznaczona do aut osobowych. Opony zostały wyposażone w technologię redukcji szumów, dzięki czemu prowadzenie staje się jeszcze bardziej komfortowe. Opony mają 4 rowki obwodowe, które odprowadzają wodę spod czoła opony i sprawnie ją osuszają. Pomaga to zapobiegać zjawisku aquaplaningu i doprowadzeniu do poślizgu. Jak większość letnich, w tym modelu również zastosowany został bieżnik asymetryczny, który doskonale radzi sobie na różnych rodzajach nawierzchni. Opony Neolin NeoSport z łatwością można dostać w rozmiarze 225 55 r17, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Ci, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i dobrą jakość najczęściej wybierają opony ze średniej półki. Warto zwrócić uwagę na takie firmy, jak Nokian, Falken czy Hankook. Opony te nie są zbyt drogie, jednak ich cena absolutnie odpowiada jakości wykonania oraz osiągom. To najczęściej wybierane ogumienie, które świetnie radzi sobie w warunkach europejskich. Opony można dostać w większości popularnych rozmiarów, również w rozmiarze 225 55 r17.

Jeśli szukasz opony zimowej w tej klasie to zwróć uwagę na Hankook Winter i*cept evo2 W320. Ta zimowa opona została stworzona na podstawie nowoczesnych technologii. Użyto mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki, dzięki czemu opona zostaje elastyczna i spełnia swoje wymagania nawet przy niskich temperaturach. Posiada symbol posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), oznaczający, że została przetestowana i spełnia wymagania Unii Europejskiej odnośnie opon zimowych. Opona ma szerokie rowki, umieszczone nie tylko w centralnej jej części, ale również na całej jej powierzchni. Rowki i nacięcia odprowadzają błoto i śnieg, w związku z czym hamowanie jest znacznie szybsze. Dany model został także wyposażony w ochraniacz felgi. Wpływa to również na bezpieczniejsze pokonywanie trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa. Opony posiadają index prędkości H. Oznacza to, że na danym modelu można jechać maksymalnie z prędkością 210 km/h.

Porównaj do 4 produktów:

675
Jeszcze 20 wyników
675
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry