Wybrane filtry

Opony 185 65 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony 185/65 R15 – co należy wiedzieć

Opony samochodowe są jednym z najważniejszych elementów bezpiecznej i komfortowej jazdy. Dlatego należy szczególne zadbać o prawidłowe dopasowanie opon, zwracając szczegółową uwagę na rekomendacje producenta.

Opony 185/65 r15 pasują do takich samochodów jak: Citroen C3 Picasso, Fiat Doblo, Multipla, Mitsubishi Lancer, Nissan Almera, Note, Renault Logan, Megane i inne.

Zanim dokonamy zakupu odpowiednich opon 185/ 65 15 należy zapoznać się z opiniami innych kierowców, zasięgnąć porady w sklepie samochodowym, zorientować się jaki jest ranking w zestawieniach opon samochodowych wybranego ogumienie oraz producenta.

Opony samochodowe 185/65 R15 dzielą się na letnie, zimowe i całoroczne. Czy należy koniecznie wymieniać opony w zależności od pory roku? Tak, ponieważ jedną z najczęstszych przyczyn kolizji i wypadków samochodowych jest jazda na nieodpowiednich oponach.

Ponadto należy zwrócić uwagę czy opona nie ma mechanicznych uszkodzeń oraz czy nie jest zużyta. W takim przypadku należy bezzwłocznie zakupić nową lub używaną oponę 185/65 R15. Jeżeli opona jest w dobrym stanie, ponieważ mało jeździmy, ale minął okres eksploatacji zalecany przez producenta, taką oponę 185/65 również należy wymienić.

Jednym z najczęstszych pytań jest - kupić opony 185/65 R15 nowe czy używane? Należy pamiętać, że od jakości opony zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz ruchu drogowego. Od jakości opony również zależy komfort jazdy. Dlatego warto wcześniej zaplanować zakup opon samochodowych, ponieważ zarówno sklepy stacjonarne jak i internetowe oferują akcje oraz rabaty posezonowe. W ten sposób możemy zaoszczędzić pieniądze, a cena opon 185/65 R15 będzie bardziej przyjazna dla naszego budżetu domowego.

Porównaj do 4 produktów:

459
Jeszcze 20 wyników
459
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry