Wybrane filtry

Opony Nokian WR D4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Nokian WR D4 – sprawdzone zimowe ogumienie z najwyższą oceną

Fiński producent Nokian jako pierwszy wprowadził na rynek opony zimowe samochodowe WR D4, które otrzymały ocenę A na etykiecie EU w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni. Fiński producent samochodowy zapewnia, że zimowe opony Nokian WR D4 demonstrują wyjątkowe osiągi w warunkach zimowych, a również charakteryzują się wielofunkcyjnością i niezawodnością nawet w ekstremalnych warunkach zimowych. Inżynierowie koncernu Nokian skoncentrowali się na dokładnym opracowaniu ogumienia zimowego, które gwarantuje bezpieczeństwo jazdy niezależnie od warunków pogodowych.

Opony Nokian WR D4 posiadają wiele wyjątkowych cech, wśród których należy zwrócić uwagę na:

  • zapewnienie wyjątkowo wysokiego poziomu bezpieczeństwa na drogach każdego rodzaju
  • opony samochodowe WR D4 posiadają wysokie charakterystyki techniczne
  • specjalne opracowany wzór bieżnika znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu oraz slushplaningu
  • opona Nokian WR D4 została zoptymalizowana w celu zwiększenia przyczepności na drodze zaśnieżonej
  • specjalnie opracowana mieszanka gumowa (dodatek krzemionki i ekstraktu z oleju rzepakowego) gwarantuje stabilne zachowanie opony Nokian WR D4 niezależnie od temperatury
  • mieszkanka gumowa gwarantuje odporność na ścieranie, na zużycie, mechaniczne uszkodzenia oraz rozerwanie bieżnika
  • opony zimowe Nokian WR D4 charakteryzują się bardzo długim okresem eksploatacji
  • zimowe ogumienie WR D4 zapewnia jazdę oszczędną i ekologiczną

Zimowe opony Nokian WR D4- co należy wiedzieć

Model WR D4, który jest następcą modelu WR D3, przeznaczony jest do jazdy w państwach Europy Centralnej, gdzie zimowe temperatury nie są bardzo niskie. Opony zimowe WR D4 są dostępne w rozmiarze 14ʺ- 20″ z indeksem prędkości Q – W, i przeznaczone są do miejskich Crosserover-ów , sedanów, samochodów sportowych oraz elektrycznych. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rozmiar opon zimowych pasuje do twojego samochodu, należy sprawdzić w dokumentacji technicznej samochodu lub zapoznać się z zaleceniami producenta. Również można skorzystać z konfiguratora opon samochodowych, który jest dostępny na wielu stronach internetowych, dedykowanych oponom. Nokian WR D4 plasują się w segmencie ogumienia klasy Premium. W niektórych oponach tej serii zastosowana została technologia Flat Run, która umożliwia jazdę na oponie bez powietrza.

Wielu kierowców uważa, że zimowe ogumienie Nokian WR D4 charakteryzuje się niezawodnością w warunkach nieprzewidywalnej zimy. Opony zimowe Nokian WR D4 doskonale sobie radzą w ciągle zmieniających się warunkach zimowych.

Opony zimowe Nokian WR D4 stanowią idealnie rozwiązanie dla kierowców poszukujących ogumienia, które zapewnia wysokie osiągi, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy nawet w warunkach dynamicznej jazdy zimą. Ponadto kierowcy, którzy wybrali ogumienie zimowe tych modeli, mogą mieć pewność, że producent we właściwy sposób kontroluje jakość ogumienia i stosuje składniki najwyższej jakości w procesie produkcji.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego ogumienie zimowego, wybierz opony zimowe Nokian WR D4, które spowodują, że zapomnisz o sprawdzeniu prognozy pogody, zmniejszysz zużycie paliwa, zyskasz kontrolę i precyzję podczas prowadzenia samochodu, tym samym nie rezygnując z własnego stylu prowadzenie samochodu.

Porównaj do 4 produktów:

15
15
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry