Wybrane filtry

Opony Nokian Weatherproof

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Nokian Weatherproof – ogumienie na każdą pogodę

Z roku na rok rośnie liczba kierowców, którzy odpowiedzialne zachowują się za kierownicą, dbają o bezpieczeństwo swoje, innych pasażerów i uczestników ruchu drogowego. Również rośnie świadomość, że jakościowa, odpowiednio dobrana opona samochodowa minimalne wpływa na środowisko oraz zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Jednak wymiana opon samochodowych wiążę się z określonymi niedogodnościami jak dodatkowe wizyty w warsztacie samochodowych, oczekiwanie w kolejce, poniesienie dodatkowych kosztów związanych z przechowywaniem ogumienia, etc. Jeżeli jesteś jednym z kierowców, który chciałby ominąć kolejki w warsztacie lub nie martwić się o warunki pogodowe, to optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być opony całoroczne.

Całoroczne opony Nokian Weatherproof przedstawiają uniwersalne ogumienie, które zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo jazdy przez 12 miesięcy. Samochodowe opony Nokian Weatherproof przeznaczone są do:

  • samochodów osobowych
  • samochodów terenowych (Nokian Weatherproof SUV)
  • mikrobusów (Nokian Weatherproof C)

Jeżeli jesteś kierowcą, który potrzebuje niezawodnych opon w okresie zimowym i w okresach przejściowych, a również chciałby komfortowo jeździć w warunkach letnich, to jakościowe samochodowe opony Nokian Weatherproof stworzone właśnie dla ciebie.

Całoroczne opony Nokian Weatherproof – co należy wiedzieć

Samochodowe opony Nokian Weatherproof doskonale łączą charakterystyki opony zimowej z doskonalą przyczepnością na nawierzchni. Jednocześnie w okresie letnim ogumienie wykazuje wzorowe zachowanie w warunkach wysokich temperatur. Niektórzy eksperci twierdzą, że całoroczne opony Nokian Weatherproof wykazują praktycznie największą uniwersalność w porównaniu do całorocznych opon innych producentów. Kierowcy, którzy jeżdżą na oponach Nokian Weatherproof, docenili cały szereg charakterystyk, m.in.:

  • całoroczne opony Nokian Weatherproof bardzo dobrze odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe
  • ogumienie Nokian Weatherproof skutecznie zapobiega powstaniu zjawiska aquaplaning
  • opony Weatherproof charakteryzują się doskonałą przyczepnością na powierzchni zaśnieżonej oraz mokrej
  • uniwersalne ogumienie Weatherproof zapewnia stabilne zachowanie samochodu na rozgrzanym asfalcie nawet przy bardzo dużych prędkościach
  • całoroczne opony Nokian Weatherproof zapewniają bardzo krótką droga hamowania na mokrej nawierzchni

Jeżeli jesteś zmęczony sezonową wymianą opon samochodowych, nie lubisz być zaskakiwany częstymi zmianami pogody i chciałbyś ominąć kolejki w warsztacie samochodowym, wybierz sprawdzone całoroczne opony Nokian Weatherproof, które uzyskują najlepsze wyniki na nawierzchni zaśnieżonej oraz mokrej w wielu rankingach samochodowych, potwierdzając fakt, że samochodowe opony Weatherproof są najlepszym i bezpiecznym rozwiązaniem na każdą pogodę.

"

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry