Wybrane filtry

Opony Nokian Rotiiva AT

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie terenowe Nokian Rotiiva At

Nokian to fińska firma, produkująca opony dla samochodów osobowych. Większość kierowców zna ją głownie z opon zimowych, ale specjaliści tej marki zaprojektowali również inne opony. Nokian Rotiiva At to opony letnie, przeznaczone dla samochodów osobowych z większą mocą silnika i napędem na 4 koła. Dostępne są w kilku najpopularniejszych rozmiarach, charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości.

Właściwości opony

W danym modelu użyto symetrycznej rzeźby bieżnika. Jest ona podzielona na dwie, różniące się od siebie części. Część centralna wyposażona jest w rowki wzdłużne, które odpowiedzialne są za odprowadzanie wody i zanieczyszczeń spod kół. Rowki te są dosyć szerokie, aby jednocześnie szybko osuszać oponę i zwiększyć przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej drodze. Sieć lameli, znajdująca się na całej powierzchni opony ma za zadanie usprawnić trakcję i zapewnić dobrą przyczepność. Nacięcia zostały zaprojektowane tak, aby opona jak największa powierzchnią stykała się z podłożem. Dzięki takiemu rozwiązaniu auto bardziej delikatnie reaguje na ruchy kierownicy, a kierowca lepiej panuje nad jazdą.

Nacisk na oponę jest równy w każdym jej miejscu, co pozwala zredukować opory toczenia. Niskie opory toczenia to przede wszystkim zmniejszone zużycie paliwa, ale również mniejszy hałas na zewnątrz, ale i wewnątrz kabiny. Mniejsze tarcie opon pozwala na wolniejsze się jej ścieranie, co dla kierowcy oznacza możliwość dłuższego korzystania z jej osiągów. Nie tracą one jakości przez cały okres użytkowania. Opony są wytrzymałe i świetnie sprawują się zarówno na drogach miejskich, jak i w terenie. Są również odporne na zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Jazda na Nokian Rotiiva At jest bezpieczna dla kierowcy i pasażerów.

Cena Nokian Rotiiva At

Nokian produkuje opony klasy premium. Ich cena nie należy do najniższych, jednak jest w pełni uargumentowana najwyższej jakości produktem z niepowtarzalnymi osiągami. Warto przetestować Nokian Rotiiva At i przekonać się, że jest to doskonała opona do jazdy terenowej.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry