Wybrane filtry

Opony Nokian WR SUV 4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Nokian Wr Suv 4

Nokian Wr Suv 4 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych o większej mocy silnika, zwłaszcza tych, wyposażonych w napęd na 4 koła. Wyroby Nokian odpowiadają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców, charakteryzują się najlepszą jakością i najwyższymi osiągami. Dany model posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że brał on udział w badaniach przyczepności na śniegu i otrzymał pozytywne oceny oraz spełnia wymagania stawiane krajom Unii Europejskiej. Nokian to przede wszystkim komfort jazdy w połączeniu ze stabilnością i bezpieczeństwem prowadzenia pojazdu.

Stabilność podczas jazdy

Najważniejszym czynnikiem, na który należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę jest rzeźba bieżnika. W przypadku modeli zimowych najlepiej sprawdza się bieżnik kierunkowy. Taki też został użyty przy produkcji Nokian Wr Suv 4. Bieżnik kierunkowi na ogół projektowany jest w tak zwaną jodełkę, co oznacza, że lamele ustawione są w kształcie litery «V». Taki rozkład nacięć wspomaga sterowność, zwłaszcza na zaśnieżonej lub oblodzonej nawierzchni i pozwala lepiej kontrolować pojazd. W danym modelu zastosowano wąskie nacięcia na całej powierzchni opony, które odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe spod czoła opony, tym samym szybciej ja osuszając i zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Nokian Wr Suv 4 została zaprojektowana w oparciu o technologię Aramid Sideway. Ściany boczne opony są dodatkowo wzmocnione włóknami aramidowymi, dzięki czemu cała konstrukcja jest wytrzymalsza i bardziej trwała. Dociska ścianę opony do felgi, jednocześnie zabezpieczając ją przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Specjalnie dobrana mieszanka gum, użyta do produkcji danego modelu jest odporna na niskie temperatury i zachowuje elastyczność nawet w trudnych warunkach i zmniejsza ryzyko przebicia.

Niektóre z modeli opon Nokian Wr Suv 4 zostały wyposażone w technologię RunFlat. Pozwala ona na kontynuowanie jazdy nawet w przypadku przebitej opony. Zaoszczędzi ona nie tylko czas, ale i nerwy, a sama jazda i moment przebicia będą bezpieczniejsze. RunFlat to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą sami zmieniać koła i wolą dojechać o najbliższego punktu wulkanizacji.

Cena Nokian Wr Suv 4

Opony Nokian to wyroby z najwyższej półki. Ich cena nie jest najniższa, jednak w zamian za nią otrzymujemy produkt najlepszej jakości, wykonany z najwytrzymalszych materiałów. Specjaliści, projektujący opony Nokian Wr Suv 4 stosują najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym nie musimy martwić się o bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Ceny danego modelu różnią się nieznacznie w zależności od sklepu. Jeśli chcesz mieć gwarancję najlepszej jakości, kup Nokian Wr Suv 4, a codzienna jazda SUVem będzie przyjemniejsza.

Porównaj do 4 produktów:

46
Jeszcze 20 wyników
46
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry