Wybrane filtry

Opony Nokian WR A4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Nokian WR A4 – zimowe ogumienie z charakterem

Coraz rzadziej można spotkać właścicieli samochodów, którzy zaniedbują kwestie własnego bezpieczeństwa oraz pasażerów. Wielu kierowców regularnie sprawdza stan techniczny opon, które są jednym z elementów wyposażenia, wpływającego na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Jazda na oponach z widocznymi uszkodzeniami lub zniszczonych jest zachowaniem nieracjonalnym. Obecnie na rynku można znaleźć jakościowe ogumienie od sprawdzonych producentów w różnych pólkach cenowych. Dlatego zakup opon letnich, zimowych lub całorocznych nie obciążą budżetu domowego. Ponadto do zakupu opon dedykowanych można przygotować się wcześniej i skorzystać z akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

Opony Nokian WR A4 są to opony zimowe o sportowym charakterze, które są dedykowane samochodom przedstawicielskim oraz m.in.:

  • zapewniają wspaniałą kierowalność na nawierzchni zimowej
  • zapewniają skuteczne hamowanie
  • charakteryzują się ekologicznością
  • charakteryzują się niskim oporem toczenia

Opony Nokian WR A4 – co powinieneś widzieć

W procesie produkcji producent samochodowy zastosował wiele rozwiązań innowacyjnych, na przykład:

  • Functional Performance Siping – niezawodna przyczepność
  • Centipede Siping – maksymalna przyczepność na drodze zaśnieżonej
  • Performance Traction Silica – bardzo długi okres eksploatacji, nieznaczne zużycie paliwa
  • Snow Claws – doskonała przyczepność na śniegu
  • Snow Claws – doskonała kierowalność

Jeżeli już wybrałeś opony Nokian WR A4 – gratulujemy dokonania doskonałego wyboru. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy ogumienie Nokian WR A4 będzie optymalnym rozwiązaniem dla ciebie, warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, skonsultować decyzje z ekspertem w sklepie samochodowym oraz zapoznać się z artykułami na blogach samochodowych, z wynikami testów oraz rankingów.

Pamiętaj, że wybierając opony WR A4, zapewniasz bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach zimowych i masz pewność, że ogumienie zostało odpowiednio sprawdzone pod kątem jakości oraz w trakcie produkcji zastosowane są składniki najwyższej jakości.

Jazda na oponach niskiej jakości, od niesprawdzonych producentów niekiedy może być nieopłacalna, ponieważ koszty ewentualnej naprawy lub wymiany podzespołów mogą przewyższyć kwotę zaoszczędzoną.

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom – wybierz opony Nokian WR A4

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry