Wybrane filtry

Opony Nokian WR Snowproof

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Nokian WR Snowproof

W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym wielu kierowców szuka idealnych dla siebie opon letnich. Ciężko jednak odpowiedzieć sobie na to pytanie, gdy nie wiemy, jakie czynniki brać pod uwagę przy wyborze nowych opon. Istnieje kilka uniwersalnych zasad, według których warto wybierać opony. Pierwsza z nich to rozmiar. Należy sprawdzić fabrycznie dobrany rozmiar do danego modelu samochodu. Warto go wybrać, gdyż tylko w takim przypadku możemy wyciągnąć maksimum korzyści z modelu opon i jego najlepsze osiągi. Należy także określić przeznaczenie opony. Inny model wybierzemy, jeśli samochód ma być użytkowany głównie do codziennej jazdy po mieście do pracy i z powrotem. Inny jednak warto wybrać, jeśli samochód ma służyć w dużej mierze do wycieczek poza miasto, zwłaszcza do jazdy po drogach nieasfaltowych i w trudnych warunkach.

Pod uwagę należy wziąć także klimat. Jeśli zmagamy się z częstymi opadami dobrze, gdy opona jest przystosowana do jazdy w deszczu i doskonale odprowadza wodę spod czoła opony. Wpływa to nie tylko na komfort jazdy, ale i ja jej bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrana opona, która szybko się osusza jest w stanie skrócić drogę hamowania samochodu na mokrej nawierzchni, co może uratować od kolizji. Opona powinna również ścierać się równomiernie, aby służyć właścicielowi przez wiele sezonów bez konieczności ciągłej wymiany. To oszczędność nie tylko finansowa, ale również zmniejszenie wydzielania CO2 do atmosfery przy nadmiernych oporach toczenia, które to są przyczyną zbyt szybkiego ścierania się opony.

Nowoczesne rozwiązania Nokian WR Snowproof

Dany model fińskiej firmy jest doskonałą opcją dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Firma Nokian produkuje ogumienie klasy premium o najwyższej jakości i najlepszych możliwych osiągach. Marka istnieje na rynku już ponad 80 lat. Tak długie doświadczenie jest możliwe dzięki zadowolonym klientom i dokładności i troski specjalistów z branży oponiarskiej przy produkcji ogumienia. Nokian WR Snowproof to opona zimowa, przeznaczona do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Warto zaznaczyć, że posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), oznaczający, że została przetestowana i spełnia wymagania Unii Europejskiej odnośnie opon zimowych.

Opona przeszła wiele testów i otrzymała pozytywne wyniki. Fińska marka uważana jest za jedną z najlepszych, jeśli chodzi o produkcję opon zimowych do jazdy w trudnych warunkach. Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w prowadzeniu. Opona została stworzona z mieszanki kauczuku, krzemionki i polimerów. To właśnie to rozwiązanie sprawia, że jazda na ośnieżonej lub oblodzonej drodze jest bezpieczna. Opona zachowuje elastyczność nawet w niskich temperaturach i jest przyczepna na każdym rodzaju nawierzchni. Cena Nokian WR Snowproof nie jest najniższa, są to bowiem opony z najwyższej półki

Niezawodne właściwości w każdych warunkach

Opona posiada bieżnik w kształcie litery V. Oznacza to, że rowki, umieszczone na całej powierzchni opony zwrócone są w jedną stronę, tworząc literę V. To właśnie rowki odpowiadają za odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego oraz wpływają znacznie na poziom przyczepności. Opona została wyposażona w wypustki Snow Claws, które dosłownie wbijają się w śnieg i dzięki temu sprawiają, że prowadzenie jest bardziej precyzyjne, zapobiegają wpadnięciu w poślizg nawet przy bardziej dynamicznych manewrach. Wyciszona ściana boczna opony wpływa na redukcje hałasu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny oraz niweluje drgania podczas jazdy. Stabilizatory Brake Boosters usprawniają hamowanie i skracają jego drogę. Kup Nokian WR Snowproof, a przekonasz się, dlaczego warto.

Porównaj do 4 produktów:

38
Jeszcze 18 wyników
38
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry