Wybrane filtry

Opony Nokian WR SUV 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Pirelli Scorpion Winter – charakterystyka

Pirelli Scorpion Winter to terenowe opony, przeznaczone głównie do samochodów średniej i wyższej klasy z napędem na 4 koła i tych typu SUV. Należą do klasy premium, co oznacza, że charakteryzują się wysoką ceną, ale również najwyższą jakością wykonania i najlepszymi osiągami. W testach z ostatnich lat otrzymały pozytywne opony. Dzięki użyciu nowoczesnej mieszanki gum udało się zmniejszyć opory toczenia, co jednocześnie pozwoliło obniżyć opory toczenia i tym samym zużycie paliwa. Dzięki zastosowanym technologiom opona zachowuje swoje właściwości nawet w niskiej temperaturze.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Kierunkowa budowa bieżnika, a poziom bezpieczeństwa w oponach terenowych

Opony posiadają kierunkową rzeźbę bieżnika. System rowków w kształcie litery „V” zapewnia dobry odpływ wody, błota pośniegowego oraz zanieczyszczeń. Zapobiega to powstawaniu zjawiska aquaplaningu, co jest niezwykle ważne podczas jazdy w trudnych warunkach. Oprócz tego, ustawienie klocków bocznych pozwoliło skrócić drogę hamowania na oblodzonej, zaśnieżonej i przy tym stromej drodze. Tym samym zwiększono poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy i pokonywania nagłych manewrów. Opony sa niezwykle trwałe, a bieżnik ściera się wolno i równomiernie. Dzięki temu można cieszyć się ich osiągami przez cały okres użytkowania.

Porównaj do 4 produktów:

6
6
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry