Wybrane filtry

Opony Nokian iLine

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Nokian Iline - charakterystyka

Nokian Iline to letnie opony, przeznaczone do małej i średniej wielkości samochodów osobowych klasy średniej. Są to opony premium, co oznacza, że ich cena jest wysoka, ale jednocześnie otrzymujemy najwyższą jakość wykonania i najlepsze możliwe osiągi. Na tych oponach możliwa jest bezpieczna jazda nawet przy prędkości 210 km/h.

Wyposażone zostały we wskaźnik zużycia bieżnika DSI, co pozwala kierowcy kontrolować stopień zużycia opon w dowolnej chwili, co zapewnia większy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Opony zostały stworzone z myślą o kierowcach, lubiących szybką jazdę. Dzięki swojej unikalnej budowie są bezpiecznie, stabilnie trzymają się nawierzchni, nawet podczas wykonywania skomplikowanych nagłych manewrów. Specjalnie zaprojektowana mieszanka gum wpływa na zmniejszone opory toczenia, co pozwala na zmniejszenie ilości zużytego paliwa oraz skraca drogę hamowania.

Przyjazne środowisku opony, stworzone na bazie nowych technologii

Przy produkcji opon Nokian Iline położono nacisk na ekologiczność, w związku z wykonano je z dodatkiem oczyszczonych olejów.

Model Nokian Iline posiada asymetryczny bieżnik, podzielony na dwie części. Część wewnętrzna odpowiada za odprowadzanie wody i przyczepność do nawierzchni. Specjalnie zaprojektowane rowki Venturiego ze zwężeniem przyspieszają wyprowadzanie wody w węższej części, dzięki czemu zapanowanie nad samochodem staje się łatwiejsze i jednocześnie zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Zaś zewnętrzna część bieżnika gwarantuje bezpieczną i stabilną jazdę nawet przy wysokich prędkościach.

Porównaj do 4 produktów:

15
15
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry