Wybrane filtry

Opony Maxxis

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Maxxis : ta jakość spełnia dokładnie wymogom posiadaczy aut

Z ponad 40-letnim doświadczeniem firma Maxxis zapewnia bezpieczne i wysokiej jakości opony w niskiej cenie. Właściciele samochodów mogą wybrać z ogromnej gamy opon najlepsze opony o określonym profilu, zapewniające przyczepność i odporność na temperaturę. Zakres jest tak zróżnicowany, że każdy właściciel samochodu będzie również w stanie znaleźć odpowiednią oponę do jego wymagań jazdy.

Firma z tradycją i wysokimi standardami jakości i bezpieczeństwa

Firma Maxxis, znana również jako Cheng Shin została założona w latach 70-tych i od lat 80-tych występuje na niemieckim rynku. Opony Maxxis odpowiadają wysokim standardom jakości i podlegają licznym testom bezpieczeństwa i ulepszeniom. Firma ta jest największym producentem opon w Chinach i na Tajwanie, Xiamen i Szanghaju. Jako pierwsza firma w Chinach opony Maxxis otrzymały certyfikat ISO. Opony Maxxis wyróżniają się profesjonalnym przystosowaniem do panujących warunków pogodowych - zarówno latem i zimą - zarówno w burzliwym deszczu lub palącym słońcu.

Maxxis asortyment

Maxxis oferuje popularne opony letnie i zimowe i opony całoroczne dla samochodów osobowych jak również opony do jednośladów, wózków inwalidzkich, i przyczep. Opony samochodowe Maxxis są bardzo popularne ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do wydajności i należą do ulubionych w Niemczech. Opony są zazwyczaj dostępne w wielu rozmiarach . Opony Maxxis można wybrać w zależności od zastosowania: czy to na wakacje zimowe w Europie Północnej lub jako letnie opony o optymalnej przyczepności. Oprócz funkcjonalności opon wyróżniają się one ze względu na rozpoznawalną, dynamiczną stylistykę.

Opony Maxxis zachwycają bardzo dobrą jakością wykonania, funkcjonalnością i trwałością.

Porównaj do 4 produktów:

1578
Jeszcze 20 wyników
1578
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry