Wybrane filtry

Opony Continental PremiumContact 6

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony terenowe Continental Premiumcontact 6 – charakterystyka

Continental Premiumcontact 6 to letnie opony terenowe, przeznaczone dla samochodów typu SUV i dla aut z napędem 4x4. To produkt wysokiej klasy, co oznacza, że cechuje sie wysoką ceną oraz najwyższą jakością i najlepszymi możliwymi osiagami. To produkt dla świadomych kierowców, ceniących sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Opony terenowe – stabilność i wytrzymałość

Ze względu na swoją innowacyjną budowę, opony świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach terenowych. W danym modelu zastosowano specjalną budowę bieżnika, która świetnie radzi sobie z nierównościami na drodze w każdych warunkach, bez względu na to, czy jest to droga miejsca, piaszczysta czy kamienista trasa. System rowków poprzecznych został zaprojektowany w taki sposób, żeby udoskonalić odprowadzanie zanieczyszczenia i wody. Pozwala to zwiększyć ochronę przed zjawiskiem aquaplanningu. Opony przylegają do podłoża znaczną częścią swojej powierzchni, w związku z czym podwyższony został poziom przyczepności i znacznie skrócono drogę hamowania. Wpływa to również na stabilność prowadzenia samochodu i zmniejsza ryzyko poślizgu przy wykonywaniu manewrów, jak nagłe hamowanie, zmiana pasa czy pokonywanie ostrych zakrętów.

Opony mają lekko agresywny wygląd ze względu na poszerzone krawędzie. Zostały one dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu jednocześnie zmniejszono ryzyko przebicia do minimum. Również wpływa na to zastosowana mieszanka gum. Dzięki swoim właściwościom jest ona jednocześnie sztywna, dobrze sprawuje się w trudnych warunkach jezdnych. Jest również bardzo elastyczna i dobrze dopasowuje się do panującej temperatury i warunków pogodowych. Nie nagrzewa się przy podwyższeniu prędkości i pozostaje w odpowiedniej temperaturze w trakcie optymalnej jazdy.

Opony przyjazne dla środowiska

Jazda na oponach Continental Premiumcontact 6 będzie niezwykle stabilna. Zostało to osiagnięte dzięki powiększeniu bloków, co dodatkowo zwiększa jeszcze komfort jazdy. Bez względu na swój masywny wygląd, opony minimalizują opór toczenia, dzięki czemu ich praca jest bardziej cicha zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie. Oprócz tego opony zostały skonstruowane w taki sposób, by zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisję CO2, dlatego zadowolą one użytkowników, dla których jednym z czynników przy wyborze jest energooszczędność.

Porównaj do 4 produktów:

186
Jeszcze 20 wyników
186
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry