Wybrane filtry

Opony Continental AllSeasonContact

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony całoroczne Continental AllSeasonContact

Obecnie wielu kierowców decyduje się na kupno opon całorocznych. Ich największym plusem jest fakt, że można na nich spokojnie jeździć cały rok i nie trzeba zmieniać ogumienia co sezon. Opony całoroczne najlepiej sprawdzają się w klimacie umiarkowanym, charakteryzującym się niezbyt chłodnymi zimami i optymalnie ciepłymi latami. Niejeden Polski kierowca z zadowoleniem przeszedł na opony wielosezonowe, gdyż gwarantują one nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

Opony Continental AllSeasonContact to całoroczne opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Continental to jedna z najlepszych marek oponiarskich na rynku. Specjaliści, projektujący ogumienie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalających osiągnąć swoim wyrobom najlepsze osiągi. Połączenie technologii opon zimowych i letnich pozwoliło stworzyć oponę idealną do jazdy przez cały rok. Opony sprawują się doskonale na suchej nawierzchni, mokrej i na drodze ośnieżonej.

Gwarancja bezpieczeństwa

Przy produkcji opon całorocznych Continental AllSeasonContact zwrócono uwagę na wszystkie czynniki, które należy brać pod uwagę kupując opony i połączyli właściwości opon zimowych i letnich. Dany model świetnie radzi sobie na drodze suchej i doskonale przylega do podłoża. Położono nacisk także na kierowanie na mokrej nawierzchni. W tym celu użyto adaptacyjny wzór bieżnika, która zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu i sprawnie odprowadza wodę spod kół. Droga hamowania jest zadowalająca zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Opony utrzymują elastyczność w niskich temperaturach, a budowa lameli sprawia, że wgryzają się one w śnieg utrzymując wysoki poziom sterowności.

W oponie udało się zredukować opory toczenia i otrzymała ona klasę «B», tym samym niwelując hałas na zewnątrz i w kabinie samochodu. Niskie opory toczenia oznaczają również oszczędność paliwa i wolniejsze ścieranie się. Do produkcji Continental AllSeasonContact użyto specjalnie przygotowanej mieszanki gum all season z dodatkiem żywicy. Wysoki stopień zawartości krzemionki sprawia, że właściwości opony są stałe podczas każdej pogody. W danym modelu zastosowano kierunkową rzeźbę bieżnika z nacięciami w kształcie litery «V», która idealnie nadaje się do mokrej, oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni.

Continental to marka z ponad 140 letnim doświadczeniem. Ich wyroby produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Tyle lat doświadczenia pozwala na poprawę błędów poprzednich modeli i osiągnięcie idealnej równowagi właściwości w przypadku opon całorocznych. Marka kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich wyrobów, co zwiększa komfort jazdy kierowców.

Cena Continental AllSeasonContact

Continental AllSeasonContact to opona dla samochodów o mniejszej jak i większej mocy silnika. Sprawdzi się doskonale w przypadku mniejszych pojazdów, ale także aut wysokiej klasy. Jest to opona niesamowicie uniwersalna, dlatego decydują się na nią mieszkańcy większości krajów Europejskich. Ceny modelu różnią się w zależności od miejsca zakupu. Warto sprawdzić, czy nie ma promocji na stronie, gdyż w takim wypadku można nabyć ogumienie w atrakcyjnej cenie. Kup Continental AllSeasonContact I ciesz się jazdą przez cały rok bez konieczności zmiany ogumienia co sezon.

Porównaj do 4 produktów:

160
Jeszcze 20 wyników
160
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry