Wybrane filtry

Opony Continental EcoContact 6

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Continental Ecocontact 6

Kupując opony Continental możesz być pewien, że odznaczać się będą wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Przed wypuszczeniem na rynek, każdy nowy model jest dokładnie sprawdzany i niejednokrotnie poddawany rozmaitym testom, które mają za zadanie potwierdzić skuteczność użytych rozwiązań. Możesz więc spokojnie nabyć jakikolwiek model tej firmy i nie martwić się o to, czy spełni on Twoje oczekiwania.

Continental Ecocontact 6 Rozmiary

Ten model został wykonany z myślą o codziennej jeździe w miejskich warunkach. Najlepsi inżynierowie tego koncernu pracowali nad rozwiązaniami, idealnymi na każdą pogodę i takimi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna budowa opon pozwala ma maksymalne zminimalizowanie oporów toczenia. Warto zaznaczyć, że niskie opory toczenia to przede wszystkim gwarancja dłuższej żywotności opon. Dzięki temu kierowca może cieszyć się dłuższym przebiegiem wiele sezonów. Niski opór toczenia oznacza również, że opona ma obniżony poziom hałasu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny ze względu na cichą pracę. Niski opór toczenia wpływa również na mniejsze wytwarzanie dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu można uznać, że opona jest przyjazna środowisku.

Budowa opony Continental Ecocontact 6

Nowoczesne rozwiązanie, użyte przy projektowaniu opon Continental Ecocontact 6 pozwalają ulepszyć praktycznie wszystkie parametry. Kupując opony letnie należy zwrócić uwagę na budowę bieżnika. Asymetryczna rzeźba bieżnika to najlepsza opcja dla opon letnich. Rowki obwodowe, umieszczone w centralnej części odpowiadają za sprawne odprowadzanie wody spod czoła opony. Pomaga to zapobiec powstawaniu aquaplaningu, a tym samym utracie kontroli nad pojazdem wskutek poślizgu. Opony charakteryzują się wysokim stopniem przyczepności na mokrej nawierzchni. Szczególna geometria danego modelu pozwoliła skrócić drogą hamowania.

Opona ściera się równomiernie, co znacznie wpływa nie tylko na żywotność, ale również na równy nacisk na całą jej powierzchnię. Dzięki temu osiągnięto lepszą przyczepność, a co za tym idzie i sterowność pojazdu. Na całej powierzchni opony znajduje się sieć nacięć (lameli), które odpowiadają za przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Dzięki temu samochód sprawniej reaguje nawet na delikatne ruchy kierownicą, które stają się precyzyjniejsze. Opony stworzone zostały na bazie mieszanki gumowej Green Chili. To optymalne połączenie gumy i krzemionki sprawia, że opona zachowuje swoje właściwości oraz elastyczność jak i w zimniejsze, deszczowe dni, tak również w te bardziej upalne.

Kup Continental Ecocontact 6

Continental to niemiecka marka, która pochwalić się może ponad 150 letnim doświadczeniem w tworzeniu opon. Modele tej firmy to jedne z najlepszych i najpopularniejszych na rynku oponiarskim. Chętnie wybierane przez wielu kierowców z różnych krajów, gwarantują bezpieczeństwo jazdy oraz idealną trakcję. Są ciche, wytrzymałe i nadają się do jazdy w każdą pogodę. Jeśli szukasz opony do jazdy po mieście, zwróć uwagę na właśnie na nie. Continental to marka znajdująca się na wysokiej półce. Być może opony nie należą do najtańszych, ale cena Continental Ecocontact 6 uzasadnia najwyższy poziom i spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Porównaj do 4 produktów:

221
Jeszcze 20 wyników
221
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry