Wybrane filtry

Opony Continental ContiWinterContact TS 850

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony zimowe Continental Contiwintercontact Ts850

Na rynku można znaleźć wiele firm, zajmujących się produkcją opon do samochodów osobowych zarówno zimowych, jak i letnich oraz całorocznych. Jedną z takich firm jest Continental. To marka, znana wielu kierowcom na całym świecie, głównie ze względu na wysoką jakość i żywotność swoich produktów. Coraz więcej kierowców, w tym w Polsce decyduje się na zakup ogumienie tej firmy, gdyż gwarantuje ona nie tylko bezpieczną, ale i w pełni komfortową jazdę.

Continental Contiwintercontact Ts850 to opona zimowa, przeznaczona do samochodów osobowych standardowych rozmiarów średniej i wyższej klasy. Opona posiada wysokie oceny w testach z ostatnich lat oaz symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest to symbol, nadawany opon zimowym, które pozytywnie przeszły testy na zaśnieżonej drodze. Gwarantuje on wysoki poziom przyczepności na śniegu, a opona, która posiada dany symbol, spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych.

Bieżnik opony

Continental Contiwintercontact Ts850 wyposażona została w kierunkową rzeźbę bieżnika. Jest to wzór bieżnika, w którym nacięcia mają kształt litery «V» i skierowane są do kierunku jazdy. Jest to najlepszy wybór dla opon zimowych, gdyż najlepiej sprawdza się w trudnych warunkach jezdnych, jakimi jest lud i śnieg. Opona kierunkowa ma swoje określone miejsce i nie można jej montować na innym. Dla ułatwienia na każdej oponie znajduje się strzałka informująca. Kierunkowa opona posiada najwyższy stopień przyczepności, a jej powierzchnia maksymalnie przylega do podłoża. Gwarantuje to oprócz dobrej trakcji również stabilność na drodze i ułatwia pokonywanie takich manewrów, jak nagłe hamowanie czy wchodzenie w ostre zakręty. Szerokie rowki odprowadzają wodę, a lamele na całej powierzchni opony dbają o dobry poziom przyczepności, zwłaszcza na mokrej lub zaśnieżonej drodze.

Cena Continental Contiwintercontact Ts850

Continental to marka, tworząca opony klasy premium. Jest to ogumienie z najwyższej półki, które posiada nie tylko najlepsze osiągi, ale również gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa na rynku. Continental to jeden z liderów na rynku światowym. Cena danego modelu waha się, jednak warto zwrócić uwagę na aktualne promocje, aby nabyć oponę w atrakcyjnej cenie. Kup Continental Contiwintercontact Ts850 i sprawdź, że rzeczywiście jest bezkonkurencyjnym ogumieniem zimowym. Na pewno nie pożałujesz.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry