Wybrane filtry

Opony Continental WinterContact TS 850P

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony zimowe Continental Wintercontact Ts 850p

Opona zimowa musi spełniać wiele wymagań, zwłaszcza te, które dotyczą jazdy po zaśnieżonych lub oblodzonych nawierzchniach. Rodzaj opony, która będziemy kupować powinien pasować do warunków, w których pokonujemy najwięcej kilometrów w tę porę roku. Continental Wintercontact Ts 850p to opony zimowe, stworzone dla aut wysokiej klasy o większej mocy silnika. Będzie to idealne ogumienie do szybszej jazdy zarówno w mieście, jak i poza nim.

Zastosowane innowacje

Opony Continental to jeden z liderów rynku oponiarskiego. Ich wyroby charakteryzują się doskonałą jakością i dbałością o szczegóły. Dany model został stworzony przy użyciu kilku nowoczesnych rozwiązań. Pierwszym z nich jest użycie asymetrycznej rzeźby bieżnika. Jest taki typ bieżnika, w którym dwie jego części nie są sobie równe. W jednej może znajdować się większa ilość lameli, ich głębokość lub rozstawienie. W danym modelu użyto wzoru «S-Grip», który posiada zwiększoną ilość wzdłużnych lameli i wystających bloków. Lamele są nacięciami na całej powierzchni opony i odpowiadają za przyczepność na zaśnieżonej drodze. Dzięki swojej unikalnej budowie dosłownie «wgryzają» się w śnieg, co zwiększa tarcie i usprawnia sterowność pojazdu. Jest to możliwe dzięki rozmieszczeniu na całej powierzchni opony wiele krawędzi w postaci nacięć.

Technologia PrecisionPlus zwiększa poziom stabilności podczas jazdy na ośnieżonej lub oblodzonej drodze i sprawia, że auto lepiej reaguje na ruchy kierownicą. Dzięki temu jazda w trudnych warunkach staje się nie tylko bardziej bezpieczna, ale i sama droga jest przyjemniejsza zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Podłużne rowki odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe spod kół i jednocześnie zapobiegają powstawaniu zjawisku aquaplaningu. Zmniejsza to znacznie ryzyko wpadnięcia w poślizg, a siatka nacięć na całej powierzchni opony usprawnia trakcję, dzięki czemu pokonywanie trudnych manewrów, jak nagłe hamowanie czy ostry zakręt staje się stabilniejsze.

Bloki w oponach Continental Wintercontact Ts 850p zostały dodatkowo usztywnione dzięki użyciu technologii PowerSipes. Ma to wpływ na poprawienie przyczepności. Auto lepiej trzyma się drogi, a same opony są wytrzymalsze na czynniki zewnętrze oraz uszkodzenia mechaniczne. Dany model Continental został zaprojektowany z mocnych i wytrzymałych materiałów. Nie tracą swojej elastyczności nawet przy niskich temperaturach. Dzięki temu zużywają się wolno i pozwalają cieszyć się sobą jeszcze dłużej.

Ile kosztują?

Cena opon Continental Wintercontact Ts 850p nie należy do najniższych, jednak najwyższe osiągi, bezpieczeństwo jazdy i gwarancja jakości wyrobów kompensują wysoką cenę. Continental tworzy produkty z najwyższej półki. Do produkcji opon używa trwałych, elastycznych materiałów, które zachowują swoje właściwości w każdych warunkach pogodowych. Kup opony Continental Wintercontact Ts 850p a przekonasz się, jak bardzo warto w nie zainwestować.

Porównaj do 4 produktów:

127
Jeszcze 20 wyników
127
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry