Wybrane filtry

Opony Falken EUROWINTER HS01

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Falken Eurowinter Hs01 – charakterystyka

Falken Eurowinter Hs01 to zimowe opony terenowe, przeznaczone do mocniejszych samochodów osobowych typu SUV i z napędem 4 x 4. Jest to produkt średniej klasy, co oznacza, że charakteryzuje się optymalną ceną w stosunku do dobrej jakości. Sprawdzą się dobrze u osób, które cenią sobię bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych warunkach zimowych.

Ochrona przed aquaplaningiem

Opony zostały zaprojektowane w oparciu o kierunkowy bieżnik, dzięki któremu udało się zwiększyć stabilność prowadzenia i sterowność pojazdu na śliskiej, oblodzonej i zaśnieżonej drodze. Opony dobrze odprowadzają śnieg i błoto pośniegowe, co jednocześnie podwyższa poziom ochrony przed zjawiskiem aquaplaningu. Dzięki unikalnej budowie rzeźby bieżnika i jego głębokim rowkom uzyskano lepszą przyczepność, co jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o wyborze terenowych opon zimowych. Przy produkcji opon wykorzystano nowoczesną technologię umiejscowienia trójwymiarowych lameli, Miura-Ori 3D, która gwarantuje stabilną jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych oraz podwyższa poziom przyczepności. Dodatkowo w danym modelu wzmocnione zostały bloki boczne, dzięki czemu opony są bardziej wytrzymałe, co wpłynęło na podwyższenie odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu jazda po nierównych drogach bedzie pewniejsza i bezpieczniejsza.

Nowoczesne rozwiązania

Do produkcji opon zastosowano nowoczesną mieszankę gumową 4D-Nano Design. Dzięki jej użyciu opona dopasowuje się do panującej temperatury i nie traci swojej elastyczności w żadnych warunkach atmosferycznych. Jednocześnie opony pozostają twarde i odporne na odkształcenia. Dodatkowym plusem jest to, że Falken Eurowinter Hs01 ścierają się równomiernie, co pozwala cieszyć się ich osiągami przez cały okres eksploatacji.

Opony skutecznie redukują hałas, dzięki czemu są ciche zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie. Falken Eurowinter Hs01 to najnowocześniejszy model opon zimowych dla samochodów z większą mocą. Model posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że opony zostały przetestowane i spełniają warunki Unii Euripejskiej odnośnie stopnia przyczepności na śniegu. Falken to japońska marka średniej klasy, produkująca opony dla różnego rodzaju samochodów. Cechą szczególną firmy jest sportowy charakter ich wyrobów.

Opony zimowe Falken Eurowinter Hs01 – charakterystyka

Są to opony zimowe, przeznaczone do samochodów osobowych. Warto zwrócić uwagę na Falken Eurowinter Hs01, gdyż są uniwersalne to opony klasy średniej. Oznacza to, że otrzymujemy produkt w stosunkowo niewysokiej cenie w połączeniu z dobrą jakością i bezpieczeństwem. Opony sa dostępne w różnych rozmiarach.

Opony zostały wykonane według nowoczesnej technologii, pozwalającej cieszyć się dobrymi osiągami. Posiadają kierunkową budowe bieżnika. Pozwala to na bezpieczną jazdę po zaśnieżonej nawierzchni i stabilne pokonywanie wszelkich manewrów, takich jak nagłe hamowanie, przyspieszanie czy wchodzenie w ostry zakręt. Posiadają sieć rówków o niestandardowych kształtach, które pomagają lepiej odprowadzać wilgoć i błoto pośniegowe. Również głębokie kanały obwodowe, w które zostały wyposażone opony Falken Eurowinter Hs01 pomagają usuwać zanieczyszczenie spod kół, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia czy poślizgu może być znacznie zmniejszone. Dodatkowo opony zostały wyposażone w gęsto rozmieszczone lamele, czyli nacięcia na bieżniku. Dzięki nim jazda autem po zaśnieżonych drogach jest bezpieczniejsza i pewniejsza. Innowacyjna budowa bieżnika wpływa również na skrócenie drogi hamowania, co jest bardzo ważnym czynnikiem, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych przy niskiej temperaturze i oblodzonej jezdni.

Przyczepność w trudnych warunkach zimowych

Opony zostały stworzone w taki sposób, żeby kierowca mógł uzyskać lepszą przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Jest to następca poprzednich modeli Falken Eurowinter, w stosunku do których osiągi zostały podwyższone w następujący sposób: o 5% zwiększono jakość prowadzenia na śniegu oraz o 10% zminimalizowano niebezpieczeństwo pojawienia się zjawiska aquaplaningu. Bloki opony zostały zaprojektowane tak, żeby zużywać się równomiernie. Czynnik zużycia udało się obniżyć aż o 15%. W związku z tym, podwyższone zostały możliwości i żywotność opony, a kierowca może cieszyć się osiągami przez cały okres użytkowania.

W modelu Falken Eurowinter Hs01 położono duży nacisk na bezpieczeństwo przy jeździe w trudnych warunkach atmosferycznych. Opony posiadają europejski symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że zostały one przetestowane na jazdę po śniegu. Falken to japońska marka, która zyskała popularność na całym świecie. Produkuje opony dla wielu rodzajów pojazdów.

Porównaj do 4 produktów:

163
Jeszcze 20 wyników
163
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry