Wybrane filtry

Opony Dunlop Sport BluResponse

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Dunlop Sport BluResponse – cena, którą warto zapłacić

Letnie opony Dunlop Sport BluResponse są produktem prawie idealnym: idealna przyczepność na nawierzchni, oszczędne zużycie paliwa, bardzo wysoka odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Inżynierowie i inni specjaliści koncernu Goodyear skoncentrowali się na doskonaleniu właśnie tych cech przy opracowaniu ogumienia Sport BluResponse. I po raz kolejny udowodnili, że Dunlop jest jednym z liderów na rynku samochodowym.

Producent Goodyear oferuje szeroką dostępność opon letnich Sport BluResponse w rozmiarze 14-17 cali oraz 5-letnią gwarancję. Ogumienie letnie Dunlop Sport BluResponse przeznaczone jest do samochodów osobowych.

Dlaczego warto rozważyć zakup ogumienia letniego Dunlop Sport BluResponse? Opony letnie

Sport BluResponse wyróżniają się wśród innych marek konkurencyjnych i posiadają wiele zalet, m.in.:

  • dzięki specjalnemu wzoru bieżnika i zastosowaniu specjalnej mieszanki gumowej, opony letnie Dunlop Sport BluResponse charakteryzują się wyjątkową przyczepnością na drodze mokrej
  • ogumienie zapewnia bardzo krótką drogę hamowania
  • zmniejszają zużycie paliwa, a tym samym obniżają koszty eksploatacyjne
  • zapewniają bardzo cichą oraz bardzo komfortową jazdę
  • Letnie opony Dunlop Sport BluResponse – co powinieneś wiedzieć

Z roku na rok zwiększa się liczba kierowców samochodów, którzy zdają sobie sprawę, że jakościowe opony, które są odpowiednio dobrane do samochodu oraz do pory roku, potrafią zapewnić komfortową oraz bezpieczną i oszczędną jazdę

Większość kierowców, którzy planują zakup nowych opon samochodowych, po prostu chcą zaoszczędzić. Kierowcy, którzy przyzwyczaili się do zakupu opon chińskich lub bardzo tanich, mogą stwierdzić, że opony Dunlop Sport BluResponse od producenta Goodyear są bardzo drogie. Jednak należy pamiętać, że opony letnie Sport BluResponse to ogumienie klasy Premium. Wyniki wielu testów udowodnili, że to ogumienie letnie jest praktycznie najlepszym ogumieniem w swojej klasie. Biorąc pod uwagę powiedziane powyżej, można stwierdzić, iż letnie opony Dunlop Sport BluResponse reprezentują jedną z najbardziej idealnych relacji jakość – cena.

Jak należy postąpić w sytuacjach, kiedy masz wątpliwości czy dobrze planujesz zakup i czy dobrze wybrałeś markę opon samochodowych? Możesz zasięgnąć porady u innych kierowców, sprawdzić opinie na forach internetowych, sięgnąć do różnych testów oraz innej literatury fachowej.

A najlepiej (jeżeli jest to możliwe) przekonać się samemu - usiąść za kierownicą samochodu, który jest wyposażony w letnie opony Dunlop Sport BluResponse i wybrać się w przyjemną i komfortową podróż.

Porównaj do 4 produktów:

82
Jeszcze 20 wyników
82
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry