Wybrane filtry

Opony Dunlop Winter Response 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Dunlop Winter Response 2

Dunlop Winter Response 2 to opona zimowa, przeznaczona dla samochodów osobowych zarówno kompaktowych, jak i tych większych. Opona posiada pozytywne opinie zadowolonych użytkowników, z którymi można zapoznać się na stronie. Ponad 90 % kupujących chwali sobie opony Dunlop i poleca je innym kierowcom. Jeśli jeszcze nie posiadasz opon zimowych na nowy sezon i wahasz się w podjęciu decyzji o modelu, kup Dunlop Winter Response 2, a na pewno nie pożałujesz.

Przy wyborze opon zimowych należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Oprócz rozmiaru i ceny ważna jest oczywiście sama budowa opony, jak również użyte technologie, wyniki testów i, przede wszystkim, właściwości i osiągi danego modelu w warunkach zimowych. Dunlop Winter Response 2 posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że były testowane w jeździe na śniegu i otrzymały pozytywne oceny, zgodnie z normami Unii Europejskiej. Opony te świetnie nadadzą się do codziennej jazdy po mieście, jak rownież do wypadów za miasto.

Najwyższy poziom przyczepności

Dany model opon Dunlop został stworzony z najwyższej jakości materiałów. Specjaliści zdecydowali się kierunkową rzeźbę bieżnika, co jest najlepszym wyborem dla opon zimowych. Poprzeczne rowki są odpowiedzialne za odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod czoła opony. Dzięki temu udaje się zapobiec powstawaniu aquaplaningu, a samochód nie wpada w poślizg nawet przy jeździe na ośnieżonej i oblodzonej drodze. Lamele, czyli nacięcia na całej powierzchni bieżnika zostały ułożone pod kątek 45 stopni, aby lepiej przylegać do nawierzchni. Poprawia to stabilność kierowania pojazdem i sprawia, że samochód jest bardziej czuły na ruchy kierownicą. Zachowuje dobrą trakcję, zwłaszcza przy pokonywaniu takich manewrów, jak skręcanie lub nagła zmiana pasa.

Opona zaprojektowana została w taki sposób, aby nacisk na całą powierzchnię opony rozprowadzony został równomiernie. Dzięki temu zminimalizowane zostały opory toczenia, a co za tym idzie, zużycie paliwa. Niskie opory toczenia wpływają również na redukcję hałasu. Żebro opony jest dodatkowo wzmocnione i zwiększa stopień przyczepności nie tylko na suchej, ale i na mokrej i zaśnieżonej drodze.

Ile kosztuje Dunlop Winter Response 2 ?

Dunlop to firma, słynąca wyrobami najwyższej jakości. Przy produkcji ogumienia czuwają najlepsi specjaliści, którzy projektują opony w oparciu o innowacyjne technologie, zapewniające dobrą przyczepność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Marka Dunlop wypuszcza na rynek wyroby klasy Premium. Jest to najwyższa półka oponiarska, charakteryzująca się dosyć wysoką ceną i bezkonkurencyjną jakością. Cena opon Dunlop może się różnić na różnych stronach, warto również sprawdzić aktualne promocje, ale nabyć Dunlop Winter Response 2 w atrakcyjnej cenie.

Porównaj do 4 produktów:

33
Jeszcze 13 wyników
33
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry