Wybrane filtry

Opony Dunlop Sport Maxx RT

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Dunlop Sport Maxx RT – skuteczna optymalizacja

Niezależnie od tego czy kierowca jest właścicielem samochodu miejskiego, sportowego czy terenowego, każdy zwraca uwagę na to, żeby jeździć bezpiecznie i komfortowo.

Jednym z elementów, który w znacznym stopniu potrafi zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort jazdy są opony samochodowe. Jakościowe ogumienie od sprawdzonego producenta również zmniejsza zużycie paliwa oraz zapewnia cichą jazdę.

Opony Dunlop Sport Maxx RT – to opony kategorii UHP, które charakteryzują się m.in.:

  • doskonałą przyczepnością
  • dobrą kierowalnością na drodze suchej oraz mokrej
  • komfortem jazdy
  • optymalizacją zużycia paliwa
  • optymalnym kontaktem z drogą
  • krótką drogą hamowania, nawet przy hamowaniu na dużej prędkości
  • zmniejszonym zużyciem bieżnika
  • optymalnym dostosowaniem do nierówności na drodze, dzięki opracowaniu specjalnej mieszanki gumowej
  • optymalnym wpływem na środowisko
  • optymalną relacją cech sportowych oraz praktyczności

Opony Dunlop Sport Maxx RT – co powinieneś wiedzieć

Opony Duplon Sport Maxx RT, jak sama nazwa wskazuje, dedykowane są samochodom sportowym. Kierowcy, którzy wybiorą to ogumienie, mogą mieć pewność, że Sport Maxx RT zapewnią rewelacyjną przyczepność na nawierzchni, bardzo długi okres eksploatacji oraz nieznaczne zużycie paliwa.

Czy zatem zawsze warto mieć opony od sprawdzonych producentów? Odpowiedź nie jest taka prosta. Każdego roku na rynku pojawiają się nowi producenci samochodowi, którzy oferują jakościowe ogumienie w atrakcyjnej cenie. W takich sytuacjach warto zapoznać się z wynikami niezależnych testów oraz opiniami innych kierowców, jeżeli są.

Niemniej jednak, opony produkowane przez renomowanego producenta to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również komfortu jazdy. Niektórzy producenci samochodowi posiadają własne laboratoria badawcze, a prawie wszyscy stosują najbardziej nowoczesne rozwiązania techniczne oraz technologiczne przy opracowaniu opon letnich, zimowych czy całorocznych. W ten sposób kierowca ma pewność, że wybrana opona samochodowa nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale również zapewni maksymalne dobre osiągi.

Producenci samochodowi konkurują pomiędzy sobą nie tylko jakością ogumienia, ale również i ceną. Więc jeżeli zaplanujesz zakup opon letnich, zimowych lub całorocznych wcześniej, skorzystasz z atrakcyjnych cen i zaoszczędzisz, kupując ogumienie bardzo dobrej jakości, jakim są opony Dunlop Sport Maxx RT.

Porównaj do 4 produktów:

71
Jeszcze 20 wyników
71
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry