Wybrane filtry

Opony Michelin Alpin A4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony Michelin Alpin A4 – niezawodność oraz bezpieczeństwo

Michelin Alpin A4 są to opony zimowe przeznaczone do montażu w samochodach osobowych. Producent ogumienia Alpin A4 gwarantuje doskonałą kierowalność pojazdem. Dzięki specjalnie opracowanemu wzoru bieżnika, inżynierowie koncernu zwiększyli prędkość o 10% i zmniejszyli drogę hamowania o 5%, w porównaniu do poprzedniej wersji.

Opony Michelin Alpin A4 posiadają wiele zalet, wśród których m.in.:

  • zapewniają bardzo krótką drogę hamowania
  • charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością na nawierzchni
  • posiadają unikatowy skład mieszanki gumowej
  • charakteryzują się ekologicznością
  • zapewniają bardzo długi okres eksploatacji

Ogumienie Michelin Alpin A4 charakteryzuje się bardzo długim okresem eksploatacji. Porównując do produktów konkurencyjnych, właśnie opony Alpin A4 będą cieszyć i zapewniać bezpieczeństwo najdłużej.

W procesie produkcji Michelin zastosował najnowocześniejsze technologie, najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne oraz technologiczne aby zaproponować maksymalnie pewną oponę, zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo na drogach.

Opony Michelin Alpin A4 – co powinieneś wiedzieć

W procesie produkcji producent zastosował minimalną liczbę komponentów, które negatywnie wpływają na środowisko. Dlatego można powiedzieć, że opony Alpin A4 są jednymi z najbardziej ekologicznych.

Opony Michelin Alpin A4 dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego większość kierowców znajdzie odpowiedni rozmiar dla swojego środka transportu.

Jeżeli nie jesteś pewien jaki rozmiar opony należy kupić, sięgnij do dokumentacji technicznej samochodu. Rozmiar opony również można sprawdzić na stronie producenta samochodowego. Można skorzystać z online kalkulatora lub konfiguratora opon samochodowych, które są dostępne na stronach internetowych sklepów, dedykowanych oponom samochodowym.

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania, które zostało opracowane przez wiodącego producenta samochodowego, wybierz opony Michelin Alpin A4, które charakteryzują się niezawodnością, długim okresem eksploatacji oraz zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę.

Porównaj do 4 produktów:

8
8
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry