Wybrane filtry

Opony Michelin Latitude Cross

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Michelin Latitude C ross

Michelin to marka, którą doskonale znają wszyscy kierowcy na całym świecie. Ta firma tworzy bezkonkurencyjne wyroby dla samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz tych z większą mocą silnika i napędem na 4 koła. Ogumienie Michelin spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i charakteryzują się najlepszą jakością na rynku. Michelin Latitude Cross to terenowa opona letnia, przeznaczona dla większych samochodów, z napędem na 4 koła i tych typu SUV. Jest mocna i wytrzymała, nadaje się zarówno do jazdy w mieście jak i w terenie na drogach nieasfaltowych, zachowując najwyższy stopień bezpieczeństwa dla pasażerów i komfortu prowadzenia dla kierowcy.

Dlaczego warto kupić Michelin?

Do produkcji Michelin Latitude Cross specjaliści użyli specjalnej mieszanki gum Terrain Proof. Jej największą zaletą jest wytrzymałość na ścieranie. Dzięki temu opona nie tylko świetnie sprawdza się nawet przy jeździe na wymagającej nawierzchni, ale również ściera się wolno, dzięki czemu pozwala cieszyć się swoimi właściwościami przez wiele sezonów.. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu nacisku opona zużywa się równo, przez co nie traci osiągów przez cały okres użytkowania i gwarantuje bezpieczeństwo jazdy. Niskie ścieranie się opony wpływa również na jej cichą pracę i komfort jazdy.

W danym modelu użyto asymetryczną rzeźbę bieżnika. Jest ona najczęściej stosowana w przypadku opon letnich, zwłaszcza wersji terenowych. Dzięki takiej budowie bieżnika udaje się osiągnąć najwyższy poziom przyczepności w trudnych warunkach. Opony zostały skonstruowane tak, aby jak największą częścią przylegać do podłoża, co daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody. Asymetryczny bieżnik podzielony jest na dwie niezależne części. W centralnej części opona posiada kilka rowków wzdłużnych, które sprawnie odprowadzają wodę spod opony i pozwalają uwolnić się od zjawiska aquaplaningu, które może być niebezpieczne zwłaszcza w trakcie ulewy. Na zewnętrznej części umiejscowiono nacięcia, czyli lamele, które odpowiadają za przyczepność i stabilną jazdę zarówno na suchej, jak i mokrej drodze.

Cena Michelin Latitude Cross

Michelin produkuje opony z najwyższej półki. Wyroby premium charakteryzują się nie tylko najlepszymi osiągami i użyciem najwyższej jakości materiałów, ale również wysoką ceną, na którą nie każdy kierowca może sobie pozwolić. Jednak wystarczy śledzić promocje na stronie, aby kupić Michelin Latitude Cross w niższej, przystępnej cenie i cieszyć się wysokimi osiągami tego modelu terenowego.

Porównaj do 4 produktów:

44
Jeszcze 20 wyników
44
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry