Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Alpin PA4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony zimowe Michelin Pilot Alpin PA4

Michelin to marka, produkująca opony do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, dostawczych czy innych pojazdów. W ofercie można znaleźć ogumienie zimowe, letnie oraz całoroczne. Jako jeden ze światowych liderów na rynku oponiarskim Michelin może pochwalić się doskonałymi wyrobami, wykonanymi z najwyższej jakości materiałów oraz z najlepszymi osiągami. Najbardziej wymagający kierowcy wybierają opony Michelin, gdyż daje im to gwarancję najlepszej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Opony Michelin Pilot Alpin Pa4 to wersja zimowa, przeznaczona dla samochodów osobowych wysokiej klasy ze sportowymi osiągami. Posiadają one symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który potwierdza, że opona przeszła pomyślnie testy jazdy na śniegu i posiada zadowalający poziom przyczepności, uznawany przez Unię Europejską.

Dlaczego warto zdecydować się na Michelin Pilot Alpin Pa4?

Dany model jest niezwykle bezpieczny. Udało się w nim skrócić drogę hamowania nawet o 3 metry na mokrej nawierzchni w porównaniu do innych konkurencyjnych modeli ten klasy. Za to drogę hamowania na śniegu udało się skrócić aż o 4 metry. Bieżnik użyty w tym modelu gwarantuje wysoki stopień przyczepności i stabilną jazdę nawet w trudnych, zimowych warunkach. Samochód dobrze trzyma się drogi przy pokonywaniu trudnych manewrów, jak nagłe hamowanie czy ostry zakręt.

W danym modelu zastosowano technologię StabilGrip, która charakteryzuje się rozmieszczeniem lameli o różnej szerokości, głębokości i kącie nachylenia. Dobrze zbiera ona wodę i szybko osusza oponę, zapewniając dobrą trakcję. Do produkcji Michelin Pilot Alpin Pa4 użyto specjalnej mieszanki gumowej Helio Compound z dodatkiem krzemionki i oleju słonecznikowego.

Cena Michelin Pilot Alpin Pa4

Michelin to marka, produkująca opony z półki premium. Są to najlepsze wyroby na rynku, jednak posiadając one też dość wysoką cenę. Czasem istnieje możliwość nabycia opon w promocji, dlatego warto obserwować zmiany na stronie. Te niezawodne opony są warte swojej ceny, gdyż praktycznie nie mają na rynku konkurencji, która dorównałaby im osiągami i jakością.

Porównaj do 4 produktów:

62
Jeszcze 20 wyników
62
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry