Wybrane filtry

Opony Michelin Primacy 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Michelin Primacy 3 - wysokiej klasy opony

Producenci pojazdów są już przekonani: Michelin Primacy 3 i jej poprzednicy z popularnej serii Primacy w niczym nie ustępują najlepszym oponom. Dodatkowo opony Michelin, mogą pochwalić się krótką drogą hamowania i długą żywotnością.

Wysoki komfort jazdy

Opony Michelin zachwycają kierowców na całym świecie. Michelin Primacy 3 tego z pewnością nie zmieni, firma Michelin może pochwalić się liczbą ponad 100 producentów samochodów, którzy używają opon tej marki do oryginalnego wyposażenia. Nie bez powodu: te wysokiej jakości opony mają jeszcze krótszą drogę hamowania nawet na mokrej nawierzchni, a także są bardzo trwałe.

Wśród osiągnięć technologicznych na rynku opon, Michelin są przypisane pierwsze opony o niskim ciśnieniu, stalowe opony radialne i bezdętkowe opony Michelin. Z biegiem czasu, Michelin zawsze realizowała nowe koncepcje i dalej rozwija swoje produkty w tym sektorze. Wśród najnowszych innowacji dokonanych przez Michelin są produkty takie jak opony letnie Michelin Pilot Sport 3 lub opony zimowe Michelin Alpin 4 do samochodów osobowych.

Michelin Primacy 3 to innowacja

Francuski koncern ma swoje początki w 1889 roku wraz z przejęciem zakładu przetwórstwa gumy przez braci Michelin. Michelin jest jednym z pierwszych propagatorów opon pneumatycznych do rowerów i samochodów. W 1895 roku spółka Michelin, jako producent opon wysłał je do projektu badawczego w legendarnym wyścigu samochodowym z Paryża do Bordeaux. Od tamtej pory sukces firmy nie ustaje.

Michelin Primacy 3 są już preferowane jako wysokiej jakości opony przez wiodących producentów pojazdów. Nie bez powodu, bowiem model Michelin Primacy 3 dostarcza optymalnej wydajności w każdym względem.

Porównaj do 4 produktów:

62
Jeszcze 20 wyników
62
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry