Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Sport Cup 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Michelin Pilot Sport Cup 2

Michelin jako marki z pewnością przedstawiać nie trzeba. Zdecydowany lider na rynku oponiarskim, który praktycznie nie ma sobie równych kolejny raz może pochwalić się niedoścignionym osiągnięciem, którym są sportowe opony Michelin Pilot Sport Cup 2. Dany model został stworzony z myślą o sportowych samochodach osobowych, osiągających wysokie prędkości. Mówi o tym już współczynnik prędkości maksymalnej, wynoszący 300 km/h. Pierwszym zauważalnym atutem jest dodatkowe wzmocnienie opon. Przy szybkim nabieraniu prędkości jest to szczególnie ważne, gdyż ogumienie musi poradzić sobie z natychmiastowo zmieniającymi się warunkami oraz nagrzewaniem gumy.

Kup Michelin Pilot Sport Cup 2

W testach z 2017 oraz 2018 roku opony zajęły najwyższe miejsca. Szczególna budowa opon pozwala na bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach. Opony zostały wyposażone w bieżnik asymetryczny. Ten rodzaj bieżnika dzieli się na dwie części. Zewnętrzna jest odpowiedzialna za przyczepność na drodze. Dba o to system lameli (nacięć) umiejscowiony na całej powierzchni opony. Głębokość, długość oraz szerokość nacięć różni się w zależności od miejsca na gumie aby uzyskać idealnie zoptymalizowaną oponę pod względem przyczepności. Poszerzane nacięcia pozwalają uzyskać idealnie przyleganie opony do nawierzchni, co zwiększa trakcję i usprawnia prowadzenie pojazdu, gdyż ten reaguje na każdy ruch kierownicy.

Rowki obwodowe usytuowane są w centralnej części opony. Ich głębokość jest zależna od rozmiaru i położenia rowka. Mają one za zadanie odprowadzać wodę spod czoła opony, tym samym odpowiednio szybko ją osuszając. Ta praktyka pozwala nie doprowadzać do powstawania zjawiska aquaplaningu, a w jego konsekwencji, do poślizgu na mokrej nawierzchni. Doskonałe trzymanie jest szczególnie ważne, zwłaszcza przy pokonywaniu takich manewrów, jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa przy wysokich prędkościach.

Opony Michelin Pilot Sport Cup 2 cena

Cena Michelin Pilot Sport Cup 2 nie jest mała. Najwyższa jakość materiałów, z których został stworzony produkt pozwala na największy komfort na rynku, a to się ceni. Produkcja opon oparta jest na mieszance gumowej Bi Compound. Zewnętrzna strona opony stworzona została przy użyciu elastomerów z trwałymi łańcuchami molekularnymi. Wewnątrz zaś użyto mniej elastycznych, a bardziej sztywnych elastomerów dla uzyskania precyzji przy prowadzeniu. Bieżnik pogłębiono o 20% w stosunku do poprzedniego modelu. Użyto również technologii Track Longevity, odpowiedzialnej za wytrzymałość wszystkich barków opony, uzyskane poprzez ich wzmocnienie.

Towary Michelin odpowiadają oczekiwaniom najbardziej wymagających kierowców oraz są tworzone na podstawie najnowszych i najnowocześniejszych technologii, co sprawia, że ich cena jest mała. Opony klasy Premium to najdroższe ale zarazem najlepsze ogumienie na rynku. Opony dostępne są w większości popularnych rozmiarów.

Porównaj do 4 produktów:

97
Jeszcze 20 wyników
97
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry