Wybrane filtry

Opony Michelin Alpin 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony Michelin Alpin 5 – doskonały produkt francuskiego producenta

Z roku na rok maleje odsetek kierowców, którzy nie dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym i jeżdżą na oponach zniszczonych, niewłaściwego rozmiaru lub niedostosowanych do warunków pogodowych. Rośnie świadomość tego, że jakościowe ogumienie to nie tylko bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, ale również komfort jazdy, mniejsze koszty utrzymania samochodu oraz dbałość o środowisko.

Nie tak dawno zimowe opony Michelin Alpin 5 stały się hitem w wielu państwach europejskich, a polscy i europejscy kierowcy docenili lepszą wersję już znanego produktu. Według statystyk producenta, francuskiego koncernu Michelin, ponad 90% kierowców polecają zimowe opony Alpin 5. Również wiele sprzedawców, pracowników warsztatów oraz wulkanizatorów rekomenduje ogumienie zimowe Alpin 5 osobom, które potrzebują pewnego i niezawodnego ogumienia na zimę.

Zimowe opony Michelin Alpin 5 – co jeszcze musisz wiedzieć

Zimowe ogumienie Michelin wciąż zajmuje wiodące miejsca w wielu rankingach samochodowych. Na przykład, tylko w roku 2016 zimowe opony Michelin Alpin 5 trzy razy zajmowały wiodące miejsca w rankingach opon samochodowych.

Kierowcy w wielu państwach, którzy testują lub jeżdżą na oponach zimowych Aplin 5 podkreślają, że:

  • opony Michelin Alpin 5 zapewniają bardzo krótką drogę hamowania
  • ogumienie wspaniale sprawdza się w każdy warunkach pogodowych, kierowcy mogą więc zapomnieć o sprawdzeniu prognozy pogody
  • zimowe opony Alpin 5 zapewniają wspaniałą przyczepność na nawierzchni oraz poczucie pełnej kontroli nad zachowaniem samochodu
  • ogumienie zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo oraz bardzo wysoki komfort jazdy
  • dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki gumowej, opony zimowe Michelin Alpin 5 charakteryzują się odpornością na ścieralność oraz różne uszkodzenia. Użytkownicy podkreślają, że takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na wydłużony okres eksploatacji, a opony mogą być używane nawet przez kilka naprawdę ekstremalnych zim
  • użytkownicy szczególne rekomendują opony Michelin Alpin 5 kierowcom, którzy jeżdżą w dalekie i/lub trudne trasy

Kierowcy, którzy jeżdżą na ogumienie zimowym Michelin Alpin 5, doceniają inne warunki, które zapewnia producent Michelin, na przykład, bardzo korzystne warunki reklamacji lub jeden z najdłuższych na rynku okresów gwarancji, który wynosi 10 lat.

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania, zaufaj zimowym oponom Michelin Alpin 5, które udowodniły, że są jednymi z liderów na rynku, a producent potrafi zadbać o komfort, bezpieczeństwo oraz budżet każdego kierowcy.

Porównaj do 4 produktów:

13
13
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry