Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Sport 4S

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Michelin Milot Sport 4s – charakterystyka

Michelin to marka z najwyższej półki. Opony Michelin Milot Sport 4s to opony kategorii premium. Oznacza to, że jakość i osiągi, tych opon są najwyższe. Niestety trzeba liczyć się z tym, że cena tego takiego ogumienia również będzie niemała. Te opony to numer jeden pod względej trwałości, wytrzymałości, krótkiej drogi hamowania zarówno na suchej i mokrej nawierzchni.

Najwyższa jakość i komfort jazdy

Michelin to luksusowa marka i najlepszy wybór dla wymagający kierowców. Opony Michelin Milot Sport 4s sa przeznaczone dla samochodów osobowych sportowych i sedanów z mocniejszym silnikiem. Opony te możemy zakupić w kilku różnych rozmiarach.

Posiadają asymetryczny bieżnik, podzielony na dwie części, którego unikalna budowa dobrze odprowadza wodę i zapobiega zjawisku aquaplaningu. Będzie to najlepszy wybór do jazdy w każdych warunkach. Sprawdzą się zarówno na suchej, jak i mokrejn nawierzchni. Opony Michelin, dzięki swojej unikalnej budowie, cechują się najkrótszą drogą hamowania. Dzięki nowoczesnemu hybrydowemu elastomerowi przyczepność na suchej drodze jest jeszcze większa. Wewnętrzna część bieżnika odpowiada za przyczepność i hamowanie. Została stworzona z mieszanki krzemionek i skuteczne elastomery. Unikalna budowa bieżnika sprawia, że opony dopasowują się do każdego rodzaju nawierzchni w różnych warunkach pogodowych. Każdy wymagający kierowca będzie zadowolony z osiągów tych opon, niezależnie od prefrowanego stylu jazdy. Silna styczność ogumienia z podłożem zapewnia duże bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Innowacyjne technologie

Przy tworzeniu Michelin Milot Sport 4s zastosowana została Technologia Dynamic Response (aramidowo-nylonowe opasanie opon), dzięki której samochód dopasowuje się jazdy kierowcy. Jest to wielkim plusem zwłaszcza dla amatorów szybkiej i agresywnej jazdy, którzy szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo podczas nieoczekiwanych i gwałtownych manewrów.

Michelin ma opinię jednej z najlepszych marek, produkujących opony samochodowe. Ich opony są podstawowym wyposażeniem niektórych modeli Ferrari i Mercedesa. Koncern zajmuje się produkcją opon dla samochodów luksusowych, osobowych, jak i również dostawczych. Dzięki najnowszym technologiom, pozwalającym cieszyć się wysokim bezpieczeństwem podczas jazdy, marka otrzymała ogromne uznanie wśród użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

197
Jeszcze 20 wyników
197
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry