Wybrane filtry

Opony Michelin Latitude Tour HP

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie terenowe Michelin Latitude Tour Hp

Marka Michelin jest doskonale znana praktycznie wszystkim kierowcom na całym świecie. Oprócz produkcji opon, przeznaczonych dla samochodów osobowych, wypuszczają również na rynek ogumienie dla aut dostawczych, ciężarowych lub tych z większą mocą silnika, typu SUV. Model Michelin Latitude Tour Hp to opona letnia dla samochodów z napędem na 4 koła. Są gwarancją bezpiecznej i komfortowej jazdy, ale przede wszystkim, posiadają doskonałe właściwości i osiągi. Nadają się do jazdy w codziennych warunkach miejskich, ale również w lekkim terenie ina nawierzchniach nieasfaltowych. Wysoka jakość materiałów, z których wykonana została opona zagwarantuje bezproblemową jazdę nawet w trudnych warunkach

Rodzaj bieżnika ma znaczenie

Niektóre marki samochodów, dla przykładu, BMW i Land Rover wybrały dany model opon jako ogumienie homologacyjne do swoich samochodów. Świadczy to o tym, że opony odpowiadają oczekiwaniam nawet najbardziej wymagających kierowców. W danym modelu zastosowano symetryczną rzeźbę bieżnika. Jest to najlepsze rozwiązanie dla opon terenowych letnich. Posiada optymalne właściwości dla wysokich temperatur i letniej pogody. Symetryczna opona podzielona jest na dwie jednakowe części. W centrum opony znajdują się wzdłużne rowki, odpowiedzialne za odprowadzanie wody i zanieczyszczeń. Odpowiednio dobrana szerokość i głębokość pozwalają sprawnie osuszać oponę i tym samym zapobiegać powstawaniu zjawiska aquaplaningu. W taki sposób można uchronić się od poślizgów.

Na całej powierzchni opony znajduje się sieć lameli (małych nacięć). Lamele te mają różne rozmiary, kat nachylenia, szerokość i głębokość. Ich zadaniem jest dobra przyczepność, która jest zwłaszcza pożądana w przypadku opon zimowych i jazdy na drogach żwirowych lub błotnistych. W danym modelu użyto technologii «StabiliGrip», która posiada różnego rodzaju lamele, na przykład BDS (Bi-Directional Sipe), które ulepszają trakcję na suchej i mokrej drodze. Oprócz tego wykorzystano innowację Variable Geometry. Dzięki użytym technologiom udało się zwiększyć przyczepność i stabilność prowadzenia samochodu. Opony zostały wyprodukowane z mocnego i wytrzymałego na uszkodzenia materiału, specjalnie dobranej mieszanki gumowej. Są dodatkowo wzmocnione, co pozwala im na utrzymanie większego obciążenia cięższych samochodów SUV.

Cena Michelin Latitude Tour Hp

Cena danego modelu nie jest niska, gdyż jest to ogumienie klasy premium. Różni się ona w zależności od sklepu, jednak warto śledzić aktualne promocje. Kup Michelin Latitude Tour Hp i ciesz się niezawodnością jednych z najlepszych opon na rynku.

Porównaj do 4 produktów:

29
Jeszcze 9 wyników
29
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry